Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zestawienie osiągnięć w roku szkolnym 2011/2012

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa konkursu, zawodów

Miejsce

Imię

i nazwisko

n-la opiekuna

1.

Oliwia Czupryńska

1d

Mistrzostwa Świata Juniorów w odmianę 9-bil

Mistrz Świata

Opiekun

Zygmunt

Piotr Czupryński

Mistrzostwa Polski Seniorów w odmianę   9-bil

srebrny medal

Mistrzostwa Polski Seniorów w odmianę 10-bil

srebrny medal

Mistrzostwa Polski Juniorów odmianę   8-bil

złoty medal

Mistrzostwa Polski Juniorów odmianę   10-bil

złoty medal

Drużynowe Mistrzostwa Europy

udział

2.

Aleksandra Ciężka

3 a

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Rosyjskiej- Festiwal w Petersburgu

I

Ewelina Gablewska-Wróbel

3.

Adam Grdeń

1f

Ogólnopolski Turniej Karate o Puchar Ziemi Świętokrzyskiej

III

Opiekun

Grzegorz Swatek

Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Karate Kyoukushinkai

III

4

Karolina Majka

3d

Świętokrzyski Matematyczny Maraton Maturalny

wyróżnienie

Robert Warda

5

Paula Zdybska

3d

wyróżnienie

6

Kamila Ślusarz

3d

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie

7.

Amanda Bidzińska

3 c

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Swinarskiego

laureat

Barbara Cecot

8.

Maciej Sobieraj

3d

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Swinarskiego

laureat

Dorota Kamińska

Ogólnopolskie Dyktando Języka Niemieckiego

laureat

Paweł Barański

9.

Katarzyna Martynowska

3a

Świętokrzyski Matematyczny Maraton Maturalny

II

Stanisław

Piotrowski

10.

Ernest Kargul

3c

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie

11.

Dominika Małowska

1e

Wojewódzki Konkurs na Pracę literacką „Trud i siła współczesnej rodziny”

II

Bożena Jagiełło

12.

Grzegorz Kucmin

1 c

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

I miejsce w województwie

Dariusz Grochulski

13.

Zygmunt Waga

2e

Wojewódzki Konkurs „Rola administracji, samorządowej w rozwoju regionu- teraźniejszość i wyzwania przyszłości”

II

Szymon Pająk

14.

Damian Pałacha

1c

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

finalista

Małgorzata Mularska

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie

15.

Przemysław Orszulski

1c

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

I miejsce w województwie,
20 w Polsce

16.

Kamila Turek

1c

II miejsce w województwie,
40 w Polsce

17.

Bartosz Szafraniec

1c

III miejsce w województwie

18.

Agata Urban

1c

III miejsce w województwie

19.

Ewa Pronobis

1c

V miejsce w województwie

20.

Kamil Mamerski

1c

IV miejsce w województwie

21

cała klasa politechniczna- 1c

1c

Międzynarodowy Konkurs „Matematyka bez granic”

III miejsce w województwie, XXIII miejsce w Polsce

22.

Iwona Walerowicz

3a

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Kanadyjskiej Prowincji Quebec

III

Barbara Bednarska-Solnica

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie w Montrealu

II

23.

Piotr Tokarski

3e

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Kanadyjskiej Prowincji Quebec

III

Alicja Samot

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie w Montrealu

III

24.

Magdalena Połetek

2a

Wojewódzki Konkurs Tłumaczeniowy i Literacki z języka francuskiego

I

25.

Aleksandra Iskra

3b

wyróżnienie

26.

Patrycja Lis

2a

wyróżnienie

27.

Michał Pędzimąż

3c

Ponadregionalny Finał Konkursu Projektów Naukowych Projektu „Feniks”

laureat

Jacek Jankowski

28

Adrianna Kaczmarska

2d

laureat

29.

Monika Bem

3a

Finał Mistrzostw Wojewódzkich Świętokrzyskiego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt

III

Małgorzata Turek

30.

Natalia Sobańska

1f

31.

Magdalena Cieślik

1b

Finał Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt

V

32.

Weronika Masternak

1e

33.

Karolina Grześkiewicz

1a

34.

Katarzyna Pawlikiewicz

2d

35.

Katarzyna Kudełko

1e

36.

Kowalczyk Aneta

3e

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt (finały 12.06.2012)

I

Beata Bocheńska

37.

Składanowska Kinga

3d

38.

Wesołowska Aleksandra

3d

39.

Cichosz Aleksandra

3a

40.

Bem Monika

3a

41.

Grześkiewicz Malwina

3f

42.

Adamczyk Patrycja

2e

43.

Kaczmarzyk Agnieszka

1f

44.

Adamski Kamil

3a

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców (finały 21.06.2012)

I

Rafał Dytkowski

45.

Grzegorski Filip

3d

46.

Sobieraj Maciej

3d

47.

Szpunar Mateusz

3d

48.

Pawlik Kamil

3e

49.

Foremniak Paweł

2a

50.

Wasiluk Bartosz

1a

51.

Pisarek Michał

1e

52.

Bernacki Igor

1c

53.

Orszulski Przemysław

1c

54.

Gołebiowski Krzysztof

3e