Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zestawienie zbiorcze - nasze sukcesy 2013/2014

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych na szczeblu ogólnopolskim mistrzowie, wicemistrzowie  Polski i wyżej w dyscyplinach sportowych

 

Lp

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Nazwa olimpiady

Laureat/ mistrz

Finalista/ wicemistrz

Imię i nazwisko n-la - opiekuna ucznia

1

Aleksandra Kiszka

3b

Olimpiada Języka Rosyjskiego

-

finalistka

Ewelina Gablewska

2

Karol Przydatek

3c

Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

-

finalista

Robert Warda

3

Martyna Lipiec

3c

Olimpiada Innowacji Technicznych

Laureaci-

 

I miejsce w Polsce

-

4

Skrzeszewski

Leszek

3c

-

5

Przemysław Orszulski

3c

-

6

Ewa Pietrzykowska

1c

Mistrzostwa Polski Kick Light w wadze -55 kg

Mistrzostwo Polski

-

 

Mistrzostwa Polski Low Kick w wadze -56 kg

Mistrzostwo Polski

-

Mistrzostwa Polski K-1 Rules w wadze -56 kg,

Mistrzostwo Polski

-

Mistrzostwa Polski Full Contact w wadze -56

Mistrzostwo Polski

-

Puchar Świata - Szeged World Cup, Szeged, Węgry

Puchar Świata

-

Puchar Polski- Polish Open Low kick w wadze -56kg

Puchar Polski

 

 

 

Zwycięzcy konkursów, rozgrywek szczebla wojewódzkiego i wyżej w różnych dziedzinach i dyscyplinach

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Nazwa konkursu, zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko n-la - opiekuna ucznia

 

 

Ewa Pietrzykowska

1c

Ogólnopolski Konkurs matematyczny „Alfik

V miejsce w województwie

Stanisław Piotrowski

 

Olimpiada Innowacji Technicznych

I miejsce w województwie i udział w eliminacjach centralnych

Robert Warda

 

7

Justyna Falkiewicz

 

8

Martyna Stańko

 

9

Katarzyna Jamróz

1d

Olimpiada literatury i Języka Polskiego

Finalistka

II etapu okręgowego

Ewa Dobrowolska

 

10

Wiktoria Wiśniewska

2a

Olimpiada Historyczna

Finaliści

II etapu okręgowego

Anna Budzeń

 

11

Konrad Strojny

2a

 

12

Marcin Cymerys

3f

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Swinarskiego

Laureat

(indeks)

Barbara Cecot

 

13

Kinga Pastuszka

2e

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rosyjskiej

udział w finale ogólnopolskim

Ewelina Gablewska

 

Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

wyróżnienie

Lucyna Książek

 

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

nominacja do finału

 

Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj sukces”

nominacja do półfinału

 

Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „Śpiewajmy razem”

udział w finale

ogólnopolskim

 

XXXVI ogólnopolski Turniej Recytatorski Literatury Regionalnej

wyróżnienie

 

XXII Ogólnopolski Harcerski Konkurs Recytatorski- „Strofy o ojczyźnie”

I miejsce

 

Wojewódzki konkurs kolęd i pastorałek „Gloria”

II miejsce

 

X Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Recytatorski polskiej Literatury Emigracyjnej

udział

 

Powiatowy IX Przegląd Piosenki Żołnierskiej

III miejsce

 

14

Katarzyna Glanda

2b

IV Wojewódzki Konkurs Tłumaczeniowy i Literacki z Języka Francuskiego

Nagroda główna

Alicja Samot

 

15

Magdalena Surowiec

3c

Ogólnopolski Konkurs Archipelag Matematyki

laureatki

Małgorzata Mularska

 

16

Karolina Szeląg

 

17

Dziółko Paulina

 

18

Magdalena Gałek

 

19

Karolina Bietka

3e

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

eliminacje okręgowe

Bożena Jagiełło

 

20

M. Karcz

3a

Olimpiada Historyczna

Eliminacje

okręgowe

Marzena Kusal

 

21

A.Soboń

3a

 

22

Patryk Chablaszek

3d

Olimpiada Chemiczna

eliminacje okręgowe

Dorota Kamińska

 

23

Dominika Małowska

Karolina Zagozdon

3e

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

eliminacje okręgowe

Szymon Pająk

 

24

3e

 

25

R. Renduda

3a

Olimpiada Przedsiębiorczość

eliminacje okręgowe

Artur Tofil

 

26

M. Gadowski

3a

 

27

M. Hołodyńska

2a

Olimpiada Filozoficzna

eliminacje okręgowe

 

28

Marta Podeszwa

1c

Olimpiada Języka Rosyjskiego

eliminacje okręgowe

Ewelina Gablewska

 

29

Przemysław Szafraniec

3c

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z Matematyki

eliminacje okręgowe

Małgorzata Mularska

 

30

Katarzyna Kilian

3c

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

eliminacje okręgowe

 

31

Wojciech Kotaś

1e

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

eliminacje okręgowe

Małgorzata Polak

 

32

Damian Pałacha

3c

Olimpiada Wiedzy Technicznej

eliminacje okręgowe

Jacek Jankowski

 

33

Bartosz Szafraniec

3c

 

34

Przemysław Szafraniec

3c

 

35

Przemysław Szafraniec

3c

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z Fizyki

 

36

Dominika Wojtachnio

3d

Wojewódzko Konkurs-Matematyczny Maraton Maturalny

I miejsce

Robert Warda

 

37

Gabriela Nowek

3d

II miejsce

 

38

Bartosz Szwagierczak

3d

II miejsce

 

39

Patryk Chablaszek

3d

II miejsce

 

40

Ewelina Włodarczyk

3d

III miejsce

 

41

Małowska Dominka

3e

II miejsce

Stanisław Piotrowski

 

42

Tomasz Cieślik

3f

II miejsce

 

43

Pikus Agata

3a

III miejsce

Justyna Górska

 

44

Beata Bogdańska

1d

Wojewódzki Konkurs Recytatorski- ‘Spotkanie ze słowem”

Wyróżnienie

Ewa Dobrowolska

 

45

Paulina Lipiec

2b

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Parkach Narodowych Ameryki Północnej

I miejsce

Szymon Pająk

 

46

Grzegorz Kucmin

3c

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- ‘Młodzież zapobiega pożarom

I miejsce w województwie

Dariusz Grochulski

 

47

Izabela Mazur

3f

IX Przegląd Piosenki Żołnierskiej

II miejsce

Lucyna ksiązek

 

48

Dominika Walczyk

1a

Międzyszkolny konkurs Poezji Obcojęzycznej-

j. angielski

II miejsce

Anna Nowak-Musiał

 

49

Paulina Lipiec

2b

Międzyszkolny Konkurs kolęd i pastorałek w Językach Romańskich

II miejsce

Alicja Samot

 

Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

I miejsce

 

50

Caterine Watly

2b

IV Wojewódzki Konkurs Tłumaczeniowy i Literacki z Języka Francuskiego

wyróżnienie

 

51

Karolina Pierzchała

1a

wyróżnienie

 

52

F.Kawiński

3c

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus

laureaci

Małgorzata Mularska

 

53

P.Szafraniec

 

54

D. Pałacha

 

55

P.Orszulski

 

56

K. Jagiełło

 

57

E. Pronobis

 

58

M. Kozieł

 

59

Anna Przytuła

1d

Wojewódzki Konkurs „Kobiety w Matematyce”

I miejsce

 

60

Karol Przydatek

3c

II miejsce

 

61

Paulina  Zawidzka

1d

I miejsce

 

62

Agata Pisula

1d

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pangea

laureaci

 

63

Katarzyna Jamróz

1d

 

64

Magdalena Falkiewicz

2c

 

65

Alicja Staniec

2c

 

66

Paweł Salus

2c

 

67

Aneta Dwojek

2c

 

68

Paulina Jarosińska

2c

 

69

Natalia Choinacka

2c

 

70

Karolina Brodalka

2c

 

71

Martyna Lipiec

3c

 

72

Filip Kawiński

3c

 

73

Przemek  Szafraniec

3c

 

74

Daniel Naglarski

3c

 

75

Karol Przydatek

3c

 

76

Damian Pałacha

3c

 

77

Cała klasa

1d

Konkurs „Matematyka bez granic”

3 miejsce w województwie

 

78

Pamela Skrzyniarz

1d

Powiatowy Konkurs ‘Ciekawa Matematyka

2 miejsce

 

79

Magdalena Żak

1d

wyróżnienie

 

80

Agata Pisula

1d

Ogólnopolski Konkurs -Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

7 miejsce w województwie

 

81

Kamil Ogonowski

2c

1 miejsce w województwie

 

82

Magdalena Falkiewicz

2c

2 miejsce w województwie

 

83

Dominika Walczyk

2c

3 miejsce w województwie

 

84

Kacper Kochimowski

1c

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

IV miejsce

Anetta Barańska

 

85

Julita Dąbrowska

1d

 

86

Piotr Biernacki

1d

 

IX Międzypowiatowy Konkurs Geograficzny

II miejsce

Beata Niedbała

 

87

Roman Renduda

3a

Ogólnopolski Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK

I miejsce w powiecie

 

88

Mateusz Gadowski

3a

 

89

Tomasz Cieslik

3f

 

90

Roman Renduda

3a

II miejsce w województwie

 

91

Mateusz Gadowski

3a

 

92

Jacek Pypeć

3a

 

93

Cała klasa

1e

Konkurs „Matematyka bez granic”

IV  miejsce w województwie

Justyna Górska

 

94

95

Martyna Stanko

Marta Podeszwa

1c

1c

Powiatowy Turniej inauguracyjny „Wiosna z badmintonem

II miejsce

Paweł Kochański

 

Turniej o Puchar Dyrektora LO nr II im. J. Chreptowicza w badmintonie dziewcząt

II Miejsce

 

96

Ewa Pietrzykowska

Martyna Stanko

Marta Podeszwa

Katarzyna Kiljan

Magda Chmielowiec

Karolina Brodalka

Dominika Prędyś

Katarzyna Jaronka

Jowita Wiewióra

Joanna Musiał

Aleksandra Kobiec

Justyna Bugajska

1c

1c

1c

2e

2e

2c

2c

2a

2b

3e

3e

3f

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w koszykówce dziewcząt

IV miejsce

 

97

Hubert Podrotyn

Kacper Spólnik

Kacper Kochański

Karol Zalewski

Michał Kuzdak

Wojciech Kotaś

Patryk Bukała

Krystian Ziętkowski

1c

1c

1c

1c

1a

1e

1a

1a

Powiatowy Turniej klas pierwszych w koszykówce chłopców

IV miejsce

 

98

Ewa Pietrzykowska

Justyna Falkiewicz

Marta Podeszwa

Martyna Stanko

Aleksandra Urban

Beata Bogdańska

Katarzyna Dyjach

Patrycja Loranty

1c

1c

1c

1c

1c

1d

1d

1d

Powiatowy Turniej klas Pierwszych w koszykówce dziewcząt

IV miejsce

 

99

Ewa Pietrzykowska

Paulina Jarosińska

Magda Chmielowiec

Anita Stępień

Paulina Osowska

Beata Bogdańska

Aleksandra Wojtan

Patrycja Loranty

Weronika Masternak

Wiktoria Zawolik

Justyna Falkiewicz

Ksenia Drop

Dorota Gajuk

Agata Gałek

1c

2c

2e

2e

2d

1d

1c

1d

3e

1d

1c

1c

1a

1a

Mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

II miejsce

Beata Bocheńska

Małgorzata Turek

 

100

Damian Dudeńko

Łukasz Chluchnik

Paweł Salus

Karol Wójcik

Maciej Bęben

Wiktor Wąsicki

Patryk Chuchała

Damian Pałacha

Jakub Góra

Wojciech Kotaś

Kamil Ogonowski

Przemysław Wrona

Patryk Bukała

Jakub Kołomański

Krystian Ziętarski

2c

2a

2c

2d

2a

2d

2c

3c

1e

1e

2c

1c

1a

1c

1a

III miejsce

Paweł Kochański

Wojciech Lesiak

 

101

W. Trojanowski

M.Lisowski

P.Skwarek

R.Tyczyński

B.Wasiluk

J.Góra

S.Szmalec

M.Kuzdak

2c

2c

2c

2c

3a

1e

1e

1e

Liga Powiatowa w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce

Rafał Dytkowski

 

Półfinał wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce

 

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn

I miejsce

 

102

R.Tyczyński

M.Nowakowski

B.Wasiluk

M.Gadowski

P.Renduda

G.Jeziorski

K.Spolnic

K.Kochanowski

M.Pobrotyn

2c

2b

3a

3a

3a

3d

1c

1c

1c

Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ostrowieckiego w Koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnyc

I miejsce

 

 

Półfinał wojewódzki w koszykówce chłopców

IV miejsce

 

103

K.Witek

M.Kośla

M.Ćwiklińska

M.Burda

M.Stańko

M.Podeszwa

M.Kowalska

A.Kwiecień

K.Pastuszka

A.Wiśniewska

P.Grześkiewicz

1a

2a

2d

1c

1c

1c

2a

2a

2d

1e

1c

Liga Powiatowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt

II miejsce

Beata Bocheńska

 

104

M.Kośla

M.Ćwiklińska

M.Burda

M.Stańko

M.Podeszwa

M.Kowalska

A.Kwiecień

K.Pastuszka

K.Witek

2a

2d

1e

1c

1c

2a

2a

2d

1a

Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce

 

Finał wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt

IV miejsce

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Nazwa konkursu, zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko n-la - opiekuna ucznia

 

 

Ewa Pietrzykowska

1c

Ogólnopolski Konkurs matematyczny „Alfik

V miejsce w województwie

Stanisław Piotrowski

 

Olimpiada Innowacji Technicznych

I miejsce w województwie i udział w eliminacjach centralnych

Robert Warda

 

7

Justyna Falkiewicz

 

8

Martyna Stańko

 

9

Katarzyna Jamróz

1d

Olimpiada literatury i Języka Polskiego

Finalistka

II etapu okręgowego

Ewa Dobrowolska

 

10

Wiktoria Wiśniewska

2a

Olimpiada Historyczna

Finaliści

II etapu okręgowego

Anna Budzeń

 

11

Konrad Strojny

2a

 

12

Marcin Cymerys

3f

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Swinarskiego

Laureat

(indeks)

Barbara Cecot

 

13

Kinga Pastuszka

2e

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rosyjskiej

udział w finale ogólnopolskim

Ewelina Gablewska

 

Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

wyróżnienie

Lucyna Książek

 

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

nominacja do finału

 

Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj sukces”

nominacja do półfinału

 

Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „Śpiewajmy razem”

udział w finale

ogólnopolskim

 

XXXVI ogólnopolski Turniej Recytatorski Literatury Regionalnej

wyróżnienie

 

XXII Ogólnopolski Harcerski Konkurs Recytatorski- „Strofy o ojczyźnie”

I miejsce

 

Wojewódzki konkurs kolęd i pastorałek „Gloria”

II miejsce

 

X Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Recytatorski polskiej Literatury Emigracyjnej

udział

 

Powiatowy IX Przegląd Piosenki Żołnierskiej

III miejsce

 

14

Katarzyna Glanda

2b

IV Wojewódzki Konkurs Tłumaczeniowy i Literacki z Języka Francuskiego

Nagroda główna

Alicja Samot

 

15

Magdalena Surowiec

3c

Ogólnopolski Konkurs Archipelag Matematyki

laureatki

Małgorzata Mularska

 

16

Karolina Szeląg

 

17

Dziółko Paulina

 

18

Magdalena Gałek

 

19

Karolina Bietka

3e

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

eliminacje okręgowe

Bożena Jagiełło

 

20

M. Karcz

3a

Olimpiada Historyczna

Eliminacje

okręgowe

Marzena Kusal

 

21

A.Soboń

3a

 

22

Patryk Chablaszek

3d

Olimpiada Chemiczna

eliminacje okręgowe

Dorota Kamińska

 

23

Dominika Małowska

Karolina Zagozdon

3e

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

eliminacje okręgowe

Szymon Pająk

 

24

3e

 

25

R. Renduda

3a

Olimpiada Przedsiębiorczość

eliminacje okręgowe

Artur Tofil

 

26

M. Gadowski

3a

 

27

M. Hołodyńska

2a

Olimpiada Filozoficzna

eliminacje okręgowe

 

28

Marta Podeszwa

1c

Olimpiada Języka Rosyjskiego

eliminacje okręgowe

Ewelina Gablewska

 

29

Przemysław Szafraniec

3c

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z Matematyki

eliminacje okręgowe

Małgorzata Mularska

 

30

Katarzyna Kilian

3c

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

eliminacje okręgowe

 

31

Wojciech Kotaś

1e

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

eliminacje okręgowe

Małgorzata Polak

 

32

Damian Pałacha

3c

Olimpiada Wiedzy Technicznej

eliminacje okręgowe

Jacek Jankowski

 

33

Bartosz Szafraniec

3c

 

34

Przemysław Szafraniec

3c

 

35

Przemysław Szafraniec

3c

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z Fizyki

 

36

Dominika Wojtachnio

3d

Wojewódzko Konkurs-Matematyczny Maraton Maturalny

I miejsce

Robert Warda

 

37

Gabriela Nowek

3d

II miejsce

 

38

Bartosz Szwagierczak

3d

II miejsce

 

39

Patryk Chablaszek

3d

II miejsce

 

40

Ewelina Włodarczyk

3d

III miejsce

 

41

Małowska Dominka

3e

II miejsce

Stanisław Piotrowski

 

42

Tomasz Cieślik

3f

II miejsce

 

43

Pikus Agata

3a

III miejsce

Justyna Górska

 

44

Beata Bogdańska

1d

Wojewódzki Konkurs Recytatorski- ‘Spotkanie ze słowem”

Wyróżnienie

Ewa Dobrowolska

 

45

Paulina Lipiec

2b

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Parkach Narodowych Ameryki Północnej

I miejsce

Szymon Pająk

 

46

Grzegorz Kucmin

3c

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- ‘Młodzież zapobiega pożarom

I miejsce w województwie

Dariusz Grochulski

 

47

Izabela Mazur

3f

IX Przegląd Piosenki Żołnierskiej

II miejsce

Lucyna ksiązek

 

48

Dominika Walczyk

1a

Międzyszkolny konkurs Poezji Obcojęzycznej-

j. angielski

II miejsce

Anna Nowak-Musiał

 

49

Paulina Lipiec

2b

Międzyszkolny Konkurs kolęd i pastorałek w Językach Romańskich

II miejsce

Alicja Samot

 

Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

I miejsce

 

50

Caterine Watly

2b

IV Wojewódzki Konkurs Tłumaczeniowy i Literacki z Języka Francuskiego

wyróżnienie

 

51

Karolina Pierzchała

1a

wyróżnienie

 

52

F.Kawiński

3c

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus

laureaci

Małgorzata Mularska

 

53

P.Szafraniec

 

54

D. Pałacha

 

55

P.Orszulski

 

56

K. Jagiełło

 

57

E. Pronobis

 

58

M. Kozieł

 

59

Anna Przytuła

1d

Wojewódzki Konkurs „Kobiety w Matematyce”

I miejsce

 

60

Karol Przydatek

3c

II miejsce

 

61

Paulina  Zawidzka

1d

I miejsce

 

62

Agata Pisula

1d

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pangea

laureaci

 

63

Katarzyna Jamróz

1d

 

64

Magdalena Falkiewicz

2c

 

65

Alicja Staniec

2c

 

66

Paweł Salus

2c

 

67

Aneta Dwojek

2c

 

68

Paulina Jarosińska

2c

 

69

Natalia Choinacka

2c

 

70

Karolina Brodalka

2c

 

71

Martyna Lipiec

3c

 

72

Filip Kawiński

3c

 

73

Przemek  Szafraniec

3c

 

74

Daniel Naglarski

3c

 

75

Karol Przydatek

3c

 

76

Damian Pałacha

3c

 

77

Cała klasa

1d

Konkurs „Matematyka bez granic”

3 miejsce w województwie

 

78

Pamela Skrzyniarz

1d

Powiatowy Konkurs ‘Ciekawa Matematyka

2 miejsce

 

79

Magdalena Żak

1d

wyróżnienie

 

80

Agata Pisula

1d

Ogólnopolski Konkurs -Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

7 miejsce w województwie

 

81

Kamil Ogonowski

2c

1 miejsce w województwie

 

82

Magdalena Falkiewicz

2c

2 miejsce w województwie

 

83

Dominika Walczyk

2c

3 miejsce w województwie

 

84

Kacper Kochimowski

1c

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

IV miejsce

Anetta Barańska

 

85

Julita Dąbrowska

1d

 

86

Piotr Biernacki

1d

 

IX Międzypowiatowy Konkurs Geograficzny

II miejsce

Beata Niedbała

 

87

Roman Renduda

3a

Ogólnopolski Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK

I miejsce w powiecie

 

88

Mateusz Gadowski

3a

 

89

Tomasz Cieslik

3f

 

90

Roman Renduda

3a

II miejsce w województwie

 

91

Mateusz Gadowski

3a

 

92

Jacek Pypeć

3a

 

93

Cała klasa

1e

Konkurs „Matematyka bez granic”

IV  miejsce w województwie

Justyna Górska

 

94

95

Martyna Stanko

Marta Podeszwa

1c

1c

Powiatowy Turniej inauguracyjny „Wiosna z badmintonem

II miejsce

Paweł Kochański

 

Turniej o Puchar Dyrektora LO nr II im. J. Chreptowicza w badmintonie dziewcząt

II Miejsce

 

96

Ewa Pietrzykowska

Martyna Stanko

Marta Podeszwa

Katarzyna Kiljan

Magda Chmielowiec

Karolina Brodalka

Dominika Prędyś

Katarzyna Jaronka

Jowita Wiewióra

Joanna Musiał

Aleksandra Kobiec

Justyna Bugajska

1c

1c

1c

2e

2e

2c

2c

2a

2b

3e

3e

3f

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w koszykówce dziewcząt

IV miejsce

 

97

Hubert Podrotyn

Kacper Spólnik

Kacper Kochański

Karol Zalewski

Michał Kuzdak

Wojciech Kotaś

Patryk Bukała

Krystian Ziętkowski

1c

1c

1c

1c

1a

1e

1a

1a

Powiatowy Turniej klas pierwszych w koszykówce chłopców

IV miejsce

 

98

Ewa Pietrzykowska

Justyna Falkiewicz

Marta Podeszwa

Martyna Stanko

Aleksandra Urban

Beata Bogdańska

Katarzyna Dyjach

Patrycja Loranty

1c

1c

1c

1c

1c

1d

1d

1d

Powiatowy Turniej klas Pierwszych w koszykówce dziewcząt

IV miejsce

 

99

Ewa Pietrzykowska

Paulina Jarosińska

Magda Chmielowiec

Anita Stępień

Paulina Osowska

Beata Bogdańska

Aleksandra Wojtan

Patrycja Loranty

Weronika Masternak

Wiktoria Zawolik

Justyna Falkiewicz

Ksenia Drop

Dorota Gajuk

Agata Gałek

1c

2c

2e

2e

2d

1d

1c

1d

3e

1d

1c

1c

1a

1a

Mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

II miejsce

Beata Bocheńska

Małgorzata Turek

 

100

Damian Dudeńko

Łukasz Chluchnik

Paweł Salus

Karol Wójcik

Maciej Bęben

Wiktor Wąsicki

Patryk Chuchała

Damian Pałacha

Jakub Góra

Wojciech Kotaś

Kamil Ogonowski

Przemysław Wrona

Patryk Bukała

Jakub Kołomański

Krystian Ziętarski

2c

2a

2c

2d

2a

2d

2c

3c

1e

1e

2c

1c

1a

1c

1a

III miejsce

Paweł Kochański

Wojciech Lesiak

 

101

W. Trojanowski

M.Lisowski

P.Skwarek

R.Tyczyński

B.Wasiluk

J.Góra

S.Szmalec

M.Kuzdak

2c

2c

2c

2c

3a

1e

1e

1e

Liga Powiatowa w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce

Rafał Dytkowski

 

Półfinał wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce

 

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn

I miejsce

 

102

R.Tyczyński

M.Nowakowski

B.Wasiluk

M.Gadowski

P.Renduda

G.Jeziorski

K.Spolnic

K.Kochanowski

M.Pobrotyn

2c

2b

3a

3a

3a

3d

1c

1c

1c

Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ostrowieckiego w Koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnyc

I miejsce

 

 

Półfinał wojewódzki w koszykówce chłopców

IV miejsce

 

103

K.Witek

M.Kośla

M.Ćwiklińska

M.Burda

M.Stańko

M.Podeszwa

M.Kowalska

A.Kwiecień

K.Pastuszka

A.Wiśniewska

P.Grześkiewicz

1a

2a

2d

1c

1c

1c

2a

2a

2d

1e

1c

Liga Powiatowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt

II miejsce

Beata Bocheńska

 

104

M.Kośla

M.Ćwiklińska

M.Burda

M.Stańko

M.Podeszwa

M.Kowalska

A.Kwiecień

K.Pastuszka

K.Witek

2a

2d

1e

1c

1c

2a

2a

2d

1a

Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce

 

Finał wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt

IV miejsce