Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NAJLEPSI W BRONKU

 

Ponadto, finalistami tej olimpiady zostali: Klaudia Żywot i Tomasz Batóg klasa 3d. Praca „Nanoświat, a bezpieczeństwo w czasie pandemii – pomoc dydaktyczna” została wyróżniona w eliminacjach centralnych. Jej tematyka dotyczyła opracowania pomocy dydaktycznej, która będzie łatwo dostępna dla wszystkich podczas epidemii wirusa COVID 19 oraz praktyczna w wykorzystaniu na lekcjach chemii, biologii, techniki, jak również w życiu codziennym.

Warto podkreślić, że w/w uczniowie uzyskali możliwość studiowania na wymarzonych kierunkach medycznych wielu uczelni w Polsce.

W bloku B tej olimpiady do eliminacji centralnych zostali zakwalifikowani uczniowie: Natalia Gajewska klasa 3d, Michał Wiatrowski, Aleksander Andzela klasa 3a. Uzyskali oni tytuł uczestników tej olimpiady. Udział w bloku B polegał na wykazaniu się wiedzą z zakresu prawa własności przemysłowej i wynalazków. 

Opiekunami nadzwyczaj uzdolnionej młodzieży byli: p. Barbara Cecot i p. Dorota Kamińska – nauczyciele chemii oraz Dyrektor LO nr III mgr inż. Robert Warda. Oprócz tego uczniowie zostaną uhonorowani na uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród, które odbędzie się w Warszawie dnia 30.06.2021 w Warszawskim Domu Technika NOT. 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. 

Poniżej link do Radia Ostrowiec informujący o tym sukcesie

https://radioostrowiec.pl/2021/06/08/uczniowie-bronka-wygrali-olimpiade-innowacji-technicznych-i-wynalazczosci/

 

  • ol211
  • ol212
  • ol213
  • ol214
  • ol215
  • ol216