Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KOLEJNY SUKCES UCZNIÓW Z „BRONKA”

 

Warto dodać, iż laureaci i finaliści Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości mają możliwość podjęcia studiów medycznych na wielu renomowanych uczelniach w Polsce np. Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, Śląskim Uniwersytecie Medycznym, Uniwersytecie Jagiellońskim oraz na uczelniach politechnicznych np. Politechnice Warszawskiej.

Sypendystka Inez Czajkowska pragnie kontynuować swoja karierę muzyczną studiując na Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim lub na Akademii Muzycznej w Łodzi na wokalistyce estradowej.

Jesteśmy bardzo dumni z tak wszechstronnie uzdolnionej młodzieży naszej szkoły i życzymy im dalszych sukcesów z życiu!!! Cieszymy się również, że zaufali nam przy wyborze liceum i trafili właśnie do „ Bronka”.

Zapraszamy do naszej szkoły!!! Łączymy przyjemne z pożytecznym!!!