Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Koniec roku 2015/2016 w „Bronku”

 

 

Średnia szkoły- 4,33

Uczniowie ze średnią 4,0 i więcej- 174, co stanowi 69 %, w  tym ze średnią  5,0 i więcej- 49, co stanowi 19 %

Najlepsi uczniowie to:

lp

nazwisko i imię

klasa

średnia

   

1

Zagozdon Mateusz

2a

5,70

   

2

Stec Weronika

1c

5,67

   

3

Słowik Julia             

1d

5,50

   

4

Bidzińska Natalia

1c

5,50

   

5

 Krupa Wiktoria Magdalena 

1d

5,44

   

6

Pocheć Piotr

1b

5,44

   

7

Hauer Adrianna

1a

5,38

   

8

 Hmaidan Sara             

1d

5,38

   

9

 Jadwiżyc Anna Małgorzata 

1d

5,38

   

10

 Mikula Milena            

1d

5,38

   

11

 Osowska Sandra           

1d

5,38

   

12

Tomczyk Karolina

2c

5,33

   

13

Zemsta Sara

2b

5,33

   

14

Kłonica Klaudia

2a

5,30

   

15

Burda Katarzyna

2d

5,27

   

16

Lefek Sylwia

2d

5,27

   

17

 Brzozowska Klaudia Anna  

1d

5,25

   

18

 Dorecka Magdalena Joanna 

1d

5,25

   

19

 Gajowik Aleksandra       

1d

5,25

   

20

 Jankowski Jakub          

1d

5,25

   

21

 Piotrowska Anna          

1d

5,25

   

22

Majewska Klaudia

1c

5,25

   

23

Szczygieł Karolina

1c

5,25

   

24

 Zdziebło Aleksandra      

1d

5,20

   

25

Styczeń Monika

1a

5,19

   

26

Gołyski Daniel

1a

5,19

   

27

Gunia Aleksandra

2d

5,18

   

28

Szewczyk Oliwia

2d

5,18

   

29

 Strzelecka Aleksandra Anna

1d

5,13

   

30

Dziubińska Alicja

2d

5,09

   

31

 Niedbała Anna            

1d

5,06

   

32

Orłowski Tomasz

1b

5,06

   

33

Kozakiewicz Jakub

1a

5,06

   

34

 Zając Weronika Anna      

1d

5,00

   

35

Budzińska Martyna

2d

5,00

   

36

Lewkowicz Dagmara

2d

5,00

   

37

Pawlicki Mateusz

2d

5,00

   

38

Pękalska Weronika

2d

5,00

   

39

Świercz Patrycja

2d

5,00

   

40

Żuk Aleksandra

2d

5,00

   

41

Starczynowska Emilia

1b

5,00

   

42

Łojek Natalia

1a

5,00

   

43

Młgosiek Wiktoria

1a

5,00

   

44

Tokarska Gabriela

1a

5,00

   

45

Żacziewicz Karolina

2c

5,00

   

46

Piętak Izabela

1c

5,00

   

47

Płeszka Wiktor

1c

5,00

   

48

Wróblewska Klaudia

1c

5,00

   

49

Bukała Patryk

2a

5

   

50

Frynas Angelika

1b

4,94

   

51

Górczyńska Sylwia

1b

4,94

   

52

Tobiszewski Błażej

1a

4,94

   

53

Czechowska Anna

1c

4,94

   

54

 Hamera Mateusz Krzysztof 

1d

4,94

   

55

 Machula Aleksandra       

1d

4,94

   

56

 Waliszewska Zuzanna      

1d

4,94

   

57

Karbowniczek Zofia

2d

4,91

   

58

Pomiankiewicz Ewa

2d

4,91

   

59

Rycąbel Paweł

2d

4,90

   

60

Jasztal Kamila

2a

4,90

   

61

Kaczmarczyk Martyna

1b

4,88

   

62

Surowiec Natalia

1b

4,88

   

63

Kosiela Aleksandra

1c

4,88

   

64

Pękalska Dagmara

1c

4,88

   

65

 Zając Aleksandra Dominika

1d

4,88

   

66

Jabłoński Maciej

2d

4,82

   

67

Krzyczkowski Michał

1b

4,81

   

68

Zegzuła Wiktoria

1b

4,81

   

69

Gierczak Dominik

1a

4,81

   

70

Ciszewski Paweł

1a

4,81

   

71

Chmielowiec Patrycja

1c

4,81

   

72

Madej Wiktoria

1c

4,81

   

73

Bielka Karolina

2b

4,80

   

74

Pernak Maciej

2a

4,80

   

75

Mendyk Zuzanna

1b

4,75

   

76

Wielgus Kinga

1b

4,75

   

77

Jagodziński Mateusz

1a

4,75

   

78

Pawelec Konrad

1a

4,75

   

79

Mordon Daniel

1a

4,75

   

Olimpiady i konkursy

·        W roku bieżącym 177 uczniów uczestniczyło w etapach szkolnych 17 olimpiad przedmiotowych, z czego 30 przeszło do eliminacji okręgowych, a 5 zostało laureatami lub finalistami eliminacji centralnych 

·        188 uczniów brało udział w 24 różnorodnych konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych, z czego 83 zostało finalistami i laureatami tych konkursów .

·        135 uczniów  uczestniczyło w  15 zawodach sportowych powiatowych
i wojewódzkich w wielu przykładach zajmując miejsca na podium.

A oto konkrety:

 

 

Olimpiady przedmiotowe, konkursy i zawody sportowe 2015/2016

 

Nazwa olimpiady,

poziom

organizator

uczestnicy

kl

Zajęte miejsce

opiekun

 

OLIMPIADY

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości-blok A- Innowacje techniczne

wojewódzki

Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców
i Racjonalizatorów

 

Anna Mich

3d

I

R. Warda

J. Sienniak-Romańska

Karolina Tomczyk  

2c

II

B. Cecot

D.Kamińska

Karolina Żaczkiewicz

2c

II

centralny

Anna Mich

3d

Laureat-II w Polsce

R. Warda

J. Sienniak-Romańska

Karolina Tomczyk 

2c

finalista

B. Cecot

D.Kamińska

Karolina Żaczkiewicz

2c

finalista

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości-  blok B Wynalazczość

wojewódzki

Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców
i Racjonalizatorów

Monika Mazur

Agata Płatek

Dominika Dębicka

 

2c

2c

2c

I miejsce

grupowo

 

 

 

R. Warda

Monika Mazur

2c

III

indywid

centralny

Monika Mazur

2c

finalista

Olimpiada Biologiczna

 

okręgowy

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Przyrodników im, M. Kopernika

Katarzyna Jamróz

3d

finalista

J.

Sienniak-Romańska

centralny

Katarzyna Jamróz

 

 

3d

finalista

Olimpiada Języka Rosyjskiego

szkolny

Uniwersytet Warszawski

2 osoby

3c

 

 

E. Gablewska

okręgowy

Marta Podeszwa

3c

laureat

 

XL Olimpiada Języka Angielskiego

 

szkolny

Wyższa szkoła Języków Obcych im. S. Lindego w Poznaniu

5 osób

10 osób

2 osoby

5 osób

 

 

 

 

 

 

udział

A.Barańska

M.Dytkowska

M. Currie

A.Pocheć-Paluch

okręgowy

Katarzyna Jamróz

 

Miłosz Olszański

3d

 

2b

 

udział

 

udział

M.Dytkowska

 

A. Pocheć-Paluch

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

szkolny

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu i ZS nr 6 w Szczecinie

37 osób

 

 

 

 

udział

udział

J. Sienniak-Romańska

 

okręgowy

Sylwia Lefek

Małgorzata Cioć

2d

2d

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

szkolny

Komitet Główny Olimpioady Wiedzy Ekologicznej

 

20 osób

16 osób

1 osoba

1d

2d

3d

udział

M. Brociek

 

J. Sienniak- Romańska

okręgowy

Katarzyna Jamróz

 

3d

udział

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

szkolny

Zarząd Polskiego Czerwonego Krzyża

20 osób

 

 

udział

 

 

M. Brociek

rejonowy

 

Sandra Osowska

1d

I  w rejonie

wojewódzki

Sandra Osowska

1d

udział

Olimpiada Historyczna

szkolny

   Komitet Główny Olimpiady Historycznej

5 osób

 

 

udział

 

A. Budzeń

Okręgowy- I etap

Aneta Gierczak

Kamila Pronobis

3a

1a

finalista

finalista

Okręgowy – II etap

Aneta Gierczak

Kamila Pronobis

3a

1a

finalista

udział

Etap okręgowy ustny

Aneta Gierczak

3a

udział

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.

szkolny

Fundacja Centrum Solidarności

10 osób

 

udział

 

A. Budzeń

okręgowy

Mateusz Zagozdon

Adrianna Hauer

2a

1a

udział

udział

XXXIX Olimpiada Języka Francuskiego

 

szkolny

Ogólnopolskie Stowarzyszenie nauczycieli Języka Francuskiego

Karolina Dąbkowska

Gabriela Kowalska

2a

2b

2b

 

udział

 

 

 

A. Samot

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

 

 

 

 

 

szkolny

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego

Monika Styczeń

Wiktoria Krupa

Julia Słowik

Sandra Osowska

Aleksandra Machula

Piotr Jóżwik

Anna Wodyńska

Aleksandra Gajowik

1a

1d

1d

1d

1d

1d

1d

1d

 

 

 

udział

 

 

 

M. Mularska

Olimpiada Wiedzy Technicznej

 

szkolny

Naczelna Organizacja techniczna

6 osób

 

3c

udział

 

J. Jankowski

okręgowy

Hubert Kusal

Jakub Kołomański

Aleksandra Wojtan

3c

3c

3c

udział

udział

udział

Olimpiada Chemiczna

 

rejonowy

 

3 osoby

3d

udział

 

B. Cecot

Okręgowy I etap

Sosnowska Weronika

3d

finalista

Okręgowy II etap

Sosnowska Weronika

3d

udział

XI edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

 

 

szkolny

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Natalia Bidzińska

Marta Bukała

Dżanser Sergiejew

Dawid Góralski

Miłosz Gładkowski

1c

3c

1b

1b

1d

 

 

udział

 

A.    Tofil

Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym

szkolny

Wyższa Szkoła Prawa, Przedsiębiorczości i Nauk Medycznych w Kielcach

5osób

 

udział

Sz Pająk

Okręgowy

Mateusz Zagozdon

Konrad Pawelec

Dominik Gierczak

2a

1a

1a

udział

udział

udział

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

(matematyka)

 

 

rejonowy

 

 

AGH Kraków

Milena Kucharska

Aleksandra Urban

Marcin Jałocha

Hubert Kusal

3c

3c

3c

3c

udział

udział

udział

udział

St.Piotrowski

 

 

Klaudia Wiśniewska

Karolina Żaczkiewicz

Klaudia Tokarska

Paweł Kowalski

2a

2a

2a

2a

udział

udział

udział

udział

M.Mularska

               

 

Nazwa konkursu

poziom

organizator

uczestnicy

klas

miejsce

opiekun

KONKURSY

IX Konkurs ekologiczny

„ Mamy tylko jedną Ziemię, nie zmienimy jej w pustynię – uczymy się ekologii„

wojewódzki

Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach

Wiktoria Krupa

Anna Piotrowska

1d

1d

I

miejsce

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M. Brociek

Konkurs- Ekologia. My i region w którym żyjemy

 

wojewódzki

Zespół Świętokrzyskich i nadnidziańskich Parków Krajobrazowych

12 osób

2a

udział

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik

ogólnopolski

Stowarzyszenie upowszechniania  Wiedzy i kultury Regionalnej POKOLENIE

12 osób

1a

1b

1c

1d

udział

Ogólnopolski Konkurs w projekcie „Narodowy Program Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej”

ogólnopolski

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II

Aleksandra Gajowik

1d

 

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

rejonowy

PCK Ostrowiec Św.

Mateusz Hamera

Sara Hmajdan

Milena Mikula

Klaudia Brzozowska

Julia Słowik

1d

1d

1d

1d

1d

III

miejsce

Konkurs w j. francuski- „Naucz nas praw człowieka”

międzynarodowy

Organizacja Association Regards d`Enfants w Strasburgu

Klaudia Kłonica

Karolina Kwiecień

Weronika Mazurek

Ksenia Szczygieł

Aleksandra Wojtan

Agata Płatek

Daniel Gołyski

2a

2a

2a

2a

3c

2c

1a

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

 

 

A.Samot

Sz. Pająk

Konkurs „Blablefichs”

(Paplające plakaty)

ogólnopolski

Instytut Francuski w Polsce

 

Daniel Gołyski

1a

 

uczestnik

 

A.Samot

 

 

Rajd Sportowy Młodzieży- Szkolnych Kół PCK

 

 

 

 

powiatowy

 

Zarząd PCK, Rejonowa Rada Honorowych Dawców Krwi

Piotr Biernacki

 

3d

I

indywid

 

 

J. Sienniak Romańska

Piotr Biernacki

Jakub Soja

Michał Stadryniak

Hubert Pobrotyn

Kacper Kochański

Jakub Kołomański

 

3d

3d

3d

3c

3c

3c

II

grupowo

Ogólnopolski konkurs Chemiczny im. prof. Swinarskiego

 

ogólnopolski

 

UMK Toruń i Kuratorium Kielce

10 osób

 

udział

 

B. Cecot

D. Kamińska

Sosnowska Weronika

Magdalena Żak

Katarzyna Jamróz

Agata Pisula

Marcin Jałocha

 

3d

3d

3d

3d

3d

5 w woj

7 woj.

9 woj.

13 woj.

18 woj.

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

ogólnopolski

półfinał

 

UMCS Lublin

 

6 osób

 

2d

udział

 

D. Kamińska

IRRESISTIBLE

Projekt międzynarodowy konkurs na eksponat interaktywny dotyczący RRJ

ogólnopolski

Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Cała klasa

2d

III

Eksponat na wystawie w Kolonii- Niemcy

Debaty Oksfordzkie

 

powiatowy

 

MCK, CKU, WSBiP- Ostrowiec Św.

Aleksandra Sokołowska

Jan Młynek

Krzysztof Turek

Mateusz Zagozdon

Anna Szaraniec

Patryk Bukała

 

2a

2a

2a

2a

2a

2a

I
I
I

II
II
II

E. Wyjadłowska

A.Budzeń

Sz. Pająk

Konkurs czytelniczy „Lubię czytać”

powiatowy

Bursa szkolna w Ostrowcu Św.

 

Agata Gęsiarz

Patrycja Jakubowska

2b

2b

I

wyróżnienie

B.Jagiełło

M.Pastuszka-Heba

Alfik Matematyczny

ogólnopolski

Stowarzyszenie

JERSZ- Łowcy Talentów

18 osób-          2d

17 osób-    1c,2c,3c

7 osób-      1a,1d,3d

Uczniowie zajęli miejsca od  3- 77 w województwie. Najlepsi to:

Natalia Bidzińska

Anna Wodyńska

Weronika Stec

Sebastian Przydatek

Aleksandra Urban

Sara Hmaidan

Piotr Jóźwik

Dagmara Pękalska

 

 

 

 

R. Warda

St. Piotrowski

M. Mularska

IV

Świętokrzyski

Maraton Maturalny z matematyki

 

wojewódzki

 

Politechnika Świętokrzyska

Milena Kucharska

Marcin Jałocha

 

3c

3c

finaliści

St. Piotrowski

Katarzyna Jamróz

Agata Pisula

 

3d

3d

Finaliści

I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

M. Mularska

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Kańkowska

Weronika Sosnowska

Marta Mroczek

 

3d

3d

3d

finaliści

Konkurs „Interpretacji Liczby Pi”

wojewódzki

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Milena Mikuła

Aleksandra Strzelecka

 

1d

1d

III miejsce

Julia Słowik

Magdalena Dorecka

Anna Jadwiżyc

 

1d

1d

1d

II miejsce

Konkurs Matematyczny PANGEA

ogólnopolski

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

 

Hmaiden Sara

Klaudzia Brzozowska

Sandra Osowska

1d

1d

1d

34Polsce

udział

udział

Konkurs Matematyczny PANGEA

ogólnopolski

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

 

Aleksandra Urban

Milena Kucharska

Marcin Jałocha

3c

3c

3c

 

 

 

St. Piotrowski

Konkurs Matematyczny „Kangur”

ogólnopolski

 

Dagmara Pękalska

Natalia Bidzińska

1c

1c

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Martwa Natura 2016”

ogólnopolski

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

Adrian Hauer

Magdalena Dorecka

Daniel Gołyski

Natalia Łojek

Piotr Pocheć

 

1a

1a

1a

1b

1b

 

 

A.Nowicka

Ogólnopolski Konkurs Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego

szkolny

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

12 osób

 

 

udział

 

 

 

P. Barański

 

 

 

rejonowy

Piotr Pocheć

Marta Wojsławska

Klaudia Szczygieł

1b

1b

1c

III

III

III

Ogólnopolski Konkurs „DaF-Kenner drenen einen Clip”

ogólnopolski

Wydawnictwo PWN

Karolina Szczygieł

Natalia Bidzińska

Piotr Pocheć

Weronika Stec

Daniel Gołymski

 

 

1c

1c

1b

1c

1a

 

 

udział

IV Wojewódzki Konkurs Filmowy „Kielecki Klaps 2016''.- kategoria reportaż

 

 

wojewódzki

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i Ośrodek Kultury Ziemowit w Kielcach. Patronat: Filmoteka Narodowa, Świętokrzyski Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Kielce.

 

Milena Mikula Aleksandra Strzelecka

 

1d1d

II

A.Nowak-Musiał

III powiatowy konkurs Języka Angielskiego

powiatowy

WSBiP w Ostrowcu Św.

Katarzyna Jamróz

3d

II

M.Dytkowska

               

 

Nazwa  zawodów

poziom

organizator

uczestnicy

klasa

Zajęte miejsce

opiekun

ZAWODY SPORTOWE

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

 

 

 

 

 

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Wiktoria Zawolik

Justyna Falkiewicz

Laura Kiełbasa

Iwona Łapa

Karolina Klarzyńska

Karolina Ziółkowska

Wiktoria Zegzuła

Anna Gruszczyńska

Klaudia Majewska

Elżbieta Jastrząb

Monika Styczeń

Paulina Tarabasz

MałgorzataSmolarek

Anna Niedbała

 

3d

3a

1c

1a

3a

1a

1b

3d

1c

1d

1a

2d

1d

1d

 

 

 

 

 

 

 

II

 

 

 

 

 

B. Bocheńska M. Turek

P. Kochański

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

 

 

 

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Bartosz Sapalski

Dawid Góralski

Jakub Bobczyk

Piotr Kalitka

Maciej jabłoński

Jakub Soja

Mateusz Szymczyk

Rafał Piwnik

Krystian Ziętkowski

Hubert Czeski

Sebastian Ziętkowski

Patryk Piwnik

Jan Młynek

Bartosz Bernacki

Patryk Bukała

 

1a

1b

1c

2b

2d

3d

1c

3c

2a

2c

3a

2c

2a

1b

2a

 

 

VI

 

 

B. Bocheńska M. Turek

P. Kochański

Liga Powiatowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

 

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Martyna Stańko

Maria Burda

Oliwia Lewińska

Katarzyna Burda

Martyna Kaczmarzyk

Oliwia Łakomiec

Julia Słowik

Patrycja Słowik

Wiktoria Krupa

Monika Styczeń

 

3c

3d

2d

2d

1b

1b

1d

1b

1d

1a

 

 

 

IV

 

 

 

 

 

B. Bocheńska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B.Bocheńska

Półfinał Wojewódzki w Pilce Siatkowe Dziewcząt

wojewódzki

Szkolny Związek Sportowy

 

Martyna Stańko

Maria Burda

Oliwia Lewińska

Katarzyna Burda

Martyna Kaczmarzyk

Oliwia Łakomiec

Julia Słowik

Patrycja Słowik

Wiktoria Krupa

Monika Styczeń

 

3c

3d

2d

2d

1b

1b

1d

1b

1d

1a

II

Liga Powiatowa w Piłce Siatkowej Chłopców szkół ponadgimnazjalnych

 

 

 

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

 

Sebastian Szmalec

Wojciech Kotaś

Adam Lis

Jakub Soja

Daniel Mordon

Dominik Kamiński

Patryk Bukała

Jakub Jankowski

Michał Dąbek

Mateusz Adamski

Michał Kuzdak

Jan Najdo

 

 

3e

3e

3e

3d

1a

2a

2a

1d

2c

2c

3a

1c

 

 

 

VI

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Piłkę Ręczną Chłopców

 

 

 

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

 

Maciej Jabłoński

Patryk Piwnik

Bartosz Jedlikowski

Dawid Góralski

Adrian Borek

Mateusz Adamski

Karol Zalewski

Michał Kuzdak

Stanisław Mrugała

Hubert Czeski

Krzysztof Piwnik

 

 

2d

2c

2c

1b

2c

2c

3c

3a

2c

2c

2c

 

 

I

 

 

 

 

 

 

 

M. Turek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M. Turek

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w drużynowym Tenisie stołowym Chłopców

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Daniel Mordon

Krzysztof Piwnik

Adrian Borek

Sebastian Przydatek

1a

2c

2c

2c

 

udział

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w drużynowym Tenisie stołowym Dziewcząt

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Paulina Ziółkowska

Aleksandra Machula

Klaudia Majewska

Natalia Bidzińska

 

1a

1d

1c

1c

 

 

IV

Tenisowy Turniej w Mikstach o Puchar Dyrektora LO nr II im. J. Chreptowicza

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Karolina Ziółkowska

Daniel Mordon

Aleksandra Machula

Krzysztof Piwnik

Adrian Borek

 

1a

1a

1d

2c

2c

 

 

V

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Futsalu Chłopców szkół ponadgimnazjalnych

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Adrian Borek

Jakub Soja

Dżanser Sergiejew

Patryk Bukała

Dominik Kamiński

Jakub Jakubczak

Patryk Piwnik

Hubert Czeski

Krystian Ziętkowski

Mateusz Szymczyk

Jakub Sobczyk

Bartosz Jedlikowski

 

2c

3d

1b

2a

2c

2c

2c

2a

2a

1c

1c

2c

udział

Półfinał Wojewódzki w Piłce ręcznej Chłopców

wojewódzki

Szkolny Związek Sportowy

 

Maciej Jabłoński

Patryk Piwnik

Mateusz Adamski

Hubert Czeski

Adrian Borek

Karol Zalewski

Michał Kuzdak

Bartosz Jedlikowski

Stanisław Mrugała

 

2d

2c

2c

2c

2c

3c

3a

2c

2c

 

 

 

 

II

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckie w Koszykówce Dziewcząt szkól ponadgimnazjalnych

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Karolina Żaczkiewicz

Maria Wieczorek

Oliwia Lewińska

Katarzyna Burda

Paulina Tarabasz

Sandra Wosiek

Karolina Dąbkowska

Martyna Kaczmarzyk

Sylwia Lefek

 

2c

2c

2d

2d

2d

2d

2a

1b

2d

 

 

VI

 

 

 

 

 

 

 

 

P. Kochański

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.Kochański

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckie w Koszykówce Chłopców szkól ponadgimnazjalnych

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

 

Hubert Pobrotyn

Kacper Spólnik

Kacper Kochański

Maciej Jabłoński

Bartosz Jedlikowski

Patryk Piwnik

Adrian Borek

Stanisław Mrugala

 

 

3c

3c

3c

2d

2c

2c

2c

2c

 

 

 

VI

Turniej Dziewcząt  „Wiosna z Badmintonem” szkół ponadgimnazjalnych

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Paulina Tarabasz

Adrian Hauer

Oliwia Lewińska

Weronika Stec

Wiktoria krupa

Karolina Dąbkowska

 

2d

1a

2d

1a

1d

2a

I

I

IV

IV

udział

udział

Turniej Chłopców „Wiosna z Badmintonem” szkół ponadgimnazjalnych

 

 

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Adrian Borek

Michał Kuzdak

Maciej Jabłoński

Daniel Gołyski

Patryk Piwnik

Hubert Kusal

2c

3a

2d

1a

2c

3c

III

III

IV

IV

udział

udział

Współzawodnictwo sportowe szkól ponadgimnazjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim 2015/2016

powiatowy

Szkolny Związek Sportowy

 

Wszyscy sportowcy LO nr III

 

 

III

 

P.Kochański

M.Turek

B.Bocheńska

 

 

A teraz już tylko wakacje- oby były cudowne i radosne…

 

  • zr1
  • zr10
  • zr2
  • zr3
  • zr4
  • zr5
  • zr6
  • zr7
  • zr8
  • zr9