Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ślubowanie klas pierwszych i Rajd pierwszaka

 

W dn. 15 września, aby utrwalić swoją obecność w szkole, uczniowie klas pierwszych udali się na rajd. Już licealiści, ale dalecy od dostojnej powagi, przemierzyli malowniczą okolicę Chocimowa, aby dotrzeć do czekającego na nich kuszącego grilla. Przedtem jednak każda                         z klas zaprezentowała swój profil w krótkich scenkach muzyczno-słownych. Dyr. Szkoły,   pan Robert Warda stanął przed trudnym zadaniem wyłonienia zwycięzcy – więc -przyznał wszystkim pierwsze miejsca. No i wreszcie zaczęła się część kulinarna. Przecież po tak długim marszu i wyczerpujących prezentacjach, ale także po spontanicznej polnej dyskotece przy dźwiękach gitar młodzieży należał się pachnący posiłek. Miło było popatrzeć na 112 uśmiechniętych twarzy.

Całościowym przygotowaniem rajdu zajął się pan Szymon Pająk, nasz niezastąpiony logistyk, oczywiście pod czujnym okiem dyr. szkoły, pana Roberta Wardy                                                                                i pani dyr. Ewy Dobrowolskiej. Spotkanie młodzieży zaszczycił swą obecnością gospodarz regionu, Burmistrz Miasta Kunowa, pan Lech Łodej, któremu również dziękujemy za pomoc w organizacji rajdu.