Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

TERMINARZ I WYNIKI TURIEJU W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW POD HONOROWYM PATRONATEM STAROSTY POWIATU OSTROWIECKIEGO ZBIGNIEWA DUDY.


13.11.2017./poniedziałek/ obowiązujące godziny meczy eliminacyjnych
1.    ZSOMS  –  LO nr II       10 : 14                      godzina 11,30
2.    ZS nr 1  –  ZS nr 3          21 : 15                                     12,20
3.    LO nr III  –  ZS nr 2      17 : 25                                      13,10

14.11.2017. / wtorek/
4.    LO nr I  –  CKZ i U           4 : 11                    
5.    LO nr II  –  ZS nr 3           19 : 23                               
6.    ZSOMS  –  ZS nr 1            13 : 11                             

15.11.2017. /środa/
7.    ZS nr 2  –  CKZ i U           23 : 8
8.    ZS nr 1  –  LO nr II           14 : 10
9.    LO nr III  –  LO nr I         21 : 8

16.11.2017. / czwartek/                                                                                         10. LO nr I  –  ZS nr 2               3 : 32 
11. ZS nr 3  –  ZSOMS              16 : 15
12. CKZ i U  –  LO nr III          10 : 14

            

TABELE GRUPOWE

I GRUPA
 
1.    ZS NR 1          3   6   46 : 38
2.    ZS NR 3          3   6   54 : 55
3.    LO NR II        3   3   43 : 47
4.    ZSOMS           3   3   38 : 41
            
II GRUPA
 
1.    ZS NR 2          3   9   77 : 28
2.    LO NR III      3   3   52 : 40
3.    CKZ i U          3   3   29 : 41
4.    LO NR I          3   0   18 : 96
                 

17.11.2017. /piątek/    PÓŁFINAŁY  i mecz o miejsca 7-8

13. mecz o miejsca  7 – 8          ZSOMS  –  LO NR 1     16 : 10
14. Zw. Grupy I  –  2 z Grupy II   ZS NR I  –  LO NR III    16 : 15       
15. Zw. Grupy II  –  2 z Grupy I   ZS NR 2  –  ZS NR 3        24 : 23         

                  20.11.2017. /poniedziałek/  FINAŁY i mecz o miejsca 5-6

16. mecz o miejsca   5 – 6      LO NR II  –  CKZ i U             17 : 13
17. mecz o miejsca   3 - 4      LO NR III  –  ZS NR 3            25 : 40
18. mecz o miejsca   1 – 2      ZS NR 1  –  ZS NR 2    26 : 26 /4 : 2/karne       

 W zakończenie turnieju uczestniczyli w imieniu Starosty Ostrowieckiego Antoni Maciejko Naczelnik Wydziału Edukacji, Jacek Farys Dyrektor ZS nr 2, którzy wręczyli puchary i dyplomy dla zespołów oraz wyróżniających się zawodników. Zawody sędziowali: Tomasz Radowiecki i Tomasz Chmielewski, a organizatorami byli: Krzysztof Wójcik z ZS nr 2, Wiesław Kepel i Andrzej Sokół Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Ostrowcu Św.
Sędziami prowadzącymi „ stolik – protokół i czas spotkań” były uczennice ZS nr 2: Sandra Mazur, Bajon Aleksandra, Witkowska Martyna, Kuzka Oliwia, Serafin Dorota, Bednarowska Kinga.

Organizatorzy wyróżnili następujących zawodników:

ZS nr 1: MVP  DWOJAK Maciej, Dwojak Bartek, Gajewski Maciej.
ZS nr 2: Kądziela Oskar, Granat Kacper.
ZS nr 3: Kupiński Kacper, Lasocki Kamil.
LO nr III: Woskowicz Emil.
LO nr II: Kieloch Karol.
CKZ i U: Zborowski Marcin.
ZSOMS: Krół Daniel.
LO nr I: Woszczycki Michał.

Składy najlepszych drużyn:
ZS NR 1: Gawlik Krystian, Gajewski Maciej, Dwojak Bartek, Groszek Aleksander, Dwojak Maciej, Matyjas Marcin, Kroczek Filip, Gąsior Jakub, Wielgus Emil, Urban Krystian, Pela Krystian, Niedzielski Rafał, Walczyk Adam. Opiekun: Andrzej Starachowski.

ZS NR 2: Szymański Łukasz, Kwiecień Maciej, Sikorski Marcin, Jabłoński Konrad, Kądziela Oskar, Granat Kacper, Kutera Sebastian, Chmielewski Filip, Stawiarz, Adrian, Woźniak Michał, Kozłowski Patryk, Suska Łukasz, Kozłowski Dominik, Wyroda Michał.    Opiekun: Krzysztof Wójcik.

ZS NR 3: Lasocki Kamil, Miechowicz Tomasz, Szlichta Patryk, Kupiński Kacper, Letkiewicz Jakub, Granat Dominik, Kaca Sebastian, Mgłosiek Bartosz, Popek Daniel, Rzepka Krystian, Krawczyński Karol, Rutkowski Dominik, Kopyra Jan, Chojnacki Bartosz. Opiekun Igor Paluch.




Opracował Wiceprzewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Ostrowcu Św.

                                                                      mgr Wiesław Kepel