Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Matematycy z „Bronka” znów wśród najlepszych


Tytuł finalistki Świętokrzyskiego Maratonu Maturalnego uzyskała Natalia Karcz z klasy 3c, zdobywając wyróżnienie.
Uroczyste podsumowanie Maratonu odbyło się 6 stycznia 2019 roku w Kielcach. Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki, otrzymali dyplomy oraz nagrody.
Kolejny konkurs, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez, to Olimpiada Statystyczna. Olimpiada statystyczna jest olimpiadą interdyscyplinarną. Jej celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych oraz stymulowanie aktywności w zakresie kompetencji interpersonalnych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.
Uczniowie „Bronka” systematycznie uczestniczą w kolejnych edycjach, uzyskując wysokie miejsca w rywalizacji.  W tym roku do etapu okręgowego zakwalifikowali się uczniowie pani Małgorzaty Mularskiej: Bartłomiej Ogonowski, Aleksandra Rysiak oraz Natalia Ziółkowska.
Bartłomiej Ogonowski oraz Natalia Ziólkowska znaleźli się w grupie uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki. Otrzymali dyplomy oraz nagrody.

  • m1
  • m2
  • m3