Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielki sukces najmłodszych uczniów Broniewskiego


Nauczycielom i uczniom gratulujemy wielkiego osiągnięcia.

Nie jest to koniec sukcesów naszych uczniów. Natalia Baka, uczennica klasy 1d również brała udział w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Wystartowała w Bloku B - "Wynalazczość". Uczennica zajęła I miejsce w województwie, kwalifikując się tym samym do eliminacji centralnych. Ten etap olimpiady odbędzie się w dopiero w czerwcu, ale już trzymamy kciuki za sukces. Trzeba też przypomnieć, że tegoroczne maturzystki naszego liceum: Agata Żak i Wiktoria Kolasa spokojnie podchodziły do egzaminu maturalnego, bowiem indeksy zapewniły sobie już w klasie II. Również były laureatkami wymienionej wyżej olimpiady.
Tak wielkich sukcesów można pozazdrościć, a na pewno należy pogratulować uczniom i ich opiekunom.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://broniewski.ostrowiec.pl/images/2018_2019/Olimp_wyn