Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie „Broniewskiego” laureatami konkursu filmowego

 

Uczniowie naszego liceum zostali laureatami konkursu filmowego podejmującego problematykę cyberprzemocy. Dwie klasy 2a oraz 2c przygotowały materiał filmowy oparty na fabule oraz formie wywiadu. Ich prace mogliśmy obejrzeć na dużym ekranie w sali kinowej Instytutu Audiowizualnego. Eksperci byli zachwyceni wkładem pracy naszych uczniów i efektem końcowym projektu. Uczennica klasy 2a Gabriela Krycia wraz z opiekunem  Arturem Tofilem wzięli udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym ryzykownego zachowania on line. Opowiadali również o emocjach i wrażeniach powiązanych z realizacją i przygotowaniem filmów konkursowych. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z Ministerstwem Cyfryzacji oraz NASK. Nasi zdolni uczniowie, ich pomysły, talenty i pozytywna energia z pewnością są dumą dla wychowawców : Pani Marzeny Kusal oraz Pana Artura Tofila oraz dla pomysłodawczyni całego projektu Pani Anny Nowak Musiał.

 

  • rz1
  • rz2
  • rz3
  • rz4
  • rz5