Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Słowa Dyrektora szkoły na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

 

               Moi drodzy –  od momentu , kiedy szkoła przestała pracować normalnie – rozpoczęliśmy kształcenie na odległość, tzw. pracę zdalną, nie była to praca łatwa, bowiem wielu uczniów naszej szkoły ma problemy sprzętowe lub słaby internet.  Ale mimo tych przeciwności daliśmy wszyscy radę i wielu z Was zakończyło rok z celującymi wynikami. Dziękuję wszystkim tym uczniom, którzy w ciągu tego roku rozsławiali dobre imię szkoły biorąc udział w olimpiadach, konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, jak również  aktywnie działali na jej rzecz  między innymi biorąc udział  w uroczystościach szkolnych i akademiach, w pracach na rzecz Samorządu Uczniowskiego, kole teatralnym i literackim, „BRONEK TV” i  w radiu szkolnym , oddając krew w ramach współpracy z PCK na rzecz osób potrzebujących, pracując w ostrowieckim wolontariacie, w reprezentowaniu szkoły w Poczcie Sztandarowym, w maratonie pisania listów w ramach ogólnoświatowej akcji  Amnesty  International na rzecz obrony więźniów  sumienia  i za wiele innych cennych inicjatyw. Rada Rodziców dla wyróżniających się uczniów  ufundowała ponad  170 nagród książkowych. Tak  duża liczba świadczy  o bardzo dobrej Waszej pracy  na rzecz szkoły , bądź też inwestowanie w siebie .

                Gratulacje należą się  tym uczniom, którzy otrzymali stypendia i wyróżnienia starosty ostrowieckiego, szkolne stypendia naukowe, uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, wszystkim, którzy otrzymali promocję do następnej klasy.

               Mam nadzieję, że najmłodsi  spośród nas,  uczniowie klas pierwszych znaleźli swoje miejsce w szkole  jak również wsparcie, dobrą radę i akceptację zarówno ze strony starszych kolegów jak i nauczycieli.     

                                                                                   Droga młodzieży,

                Przed Wami dwumiesięczna przerwa, od dzisiaj bowiem czas zdaje się będzie płynął inaczej, jego upływu nie wyznacza już dźwięk dzwonka szkolnego, terminy klasówek i sprawdzianów, czy praca zdalna.

                Cieszcie się wolnością od szkolnych dźwięków, dbajcie o siebie, swoje  zdrowie  i wypoczywajcie tak, aby wrócić do naszej szkoły z nowym entuzjazmem, zapałem i radością.

                                      Życzę radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Dyrektor szkoły

Robert Warda

 

P.S. Życzmy sobie wszyscy powrotu do szkoły a nie do pracy zdalnej od 1 września