Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plan Lekcji

Plan  Lekcji

na rok szkolny 2017/2018

Klasy pierwsze

 

 

E.Wyjadłowska

B.Jagiełło

P.Barański

D.Grochulski

 

 

1a

1b

1c

1d

 

 

N

P

S

N

P

S

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

0  7:10- 7:55

TK

biol

39

BJ

pol

12

 

 

 

 

 

 

1  8:00- 8:45

JJ

fiz

F2

BJ

pol

12

TK

biol

39

SP

geo

18

2  8:55- 9:40

SP

geo

18

ŁD

rel

19

RW

mat

9

DK

chem

26

3  9:50-10:35

DG/AB

edb-1/2/ang-2/2

45/44

LK

wok

37

BU

hist

10

MD/AN

ang-1/2/ang-2/2

34/38

4 10:55-11:40

BU

hist

10

DG/AP

inf-1/2/ang-2/2

45/47

MC/AN

ang-1/2/ang-2/2

27/38

BJ

pol

12

5 11:50-12:35

PK

wf-ch ac

S1

MD/DG

ang-1/2/inf-2/2

34/45

BB/PK

wf-dz/wf-ch ac

S2/S1

BJ

pol

12

6 12:45-13:30

PK

wf-ch ac

S2

AT

pp

PP

BB/PK

wf-dz/wf-ch ac

S1/S2

MG

rel

19

7 13:35-14:20

 

 

 

MM

mat

17

 

 

 

LK

wok

37

8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MT

wf-dz

S1

 

Wtorek

0  7:10- 7:55

 

 

 

PB

niem-K

33

PB/EG/AS

niem-K/ros-P/fra-P

33/11/52

EG/AS

ros-P/fra-P

11/52

1  8:00- 8:45

EW

pol

36

PB

niem-K

33

PB/EG/AS

niem-K/ros-P/fra-P

33/11/52

EG/AS

ros-P/fra-P

11/52

2  8:55- 9:40

DK

chem

26

BJ

pol

10

RW

r_mat

9

MM

mat

17

3  9:50-10:35

JG

mat

22

BU

hist

10

AT

pp

PP

MM

mat

17

4 10:55-11:40

LK

wok

37

MD/AP

ang-1/2/r_ang-2/2

34/47

EW

pol

36

AT

pp

PP

5 11:50-12:35

MC/AB

ang-1/2/ang-2/2

27/44

MM

mat

17

EW

pol

36

BU

hist

10

6 12:45-13:30

AT

wos

PP

BB/PK

wf-dz/wf-ch bd

S3/S1

MC/DG

ang-1/2/edb-2/2

27/45

MT/PK

wf-dz/wf-ch bd

S2/S1

7 13:35-14:20

MG

rel

19

BB/PK

wf-dz/wf-ch bd

S3/S1

PB

gwych

41

MT/PK

wf-dz/wf-ch bd

S2/S1

8 14:25-15:10

AT

pp

PP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

0  7:10- 7:55

PB/EG/DO

niem-P/ros-K/niem-K

41/11/35

PB/EG

niem-P/ros-K

41/11

PB/EG

niem-P/ros-K

41/11

PB/EG/DO

niem-P/ros-K/niem-K

41/11/35

1  8:00- 8:45

PB/EG/DO

niem-P/ros-K/niem-K

41/11/35

PB/EG

niem-P/ros-K

41/11

PB/EG

niem-P/ros-K

41/11

PB/EG/DO

niem-P/ros-K/niem-K

41/11/35

2  8:55- 9:40

EW

pol

36

SP

geo

18

DG/AN

inf-1/2/ang-2/2

45/38

BJ

pol

12

3  9:50-10:35

EW

pol

36

BJ

pol

37

JJ

fiz

F2

MK

wos

9

4 10:55-11:40

MC/DG

ang-1/2/edb-2/2

27/45

MD/AP

r_ang-1/2/ang-2/2

34/47

MK

wos

9

MM

mat

17

5 11:50-12:35

PK/MT

wf-dz/wf-dz ab

S2/S1

MT

wf-dz ab

S1

DK

chem

26

DG

inf-1/2

45

6 12:45-13:30

PK/MT

wf-dz/wf-dz ab

S2/S1

MT

wf-dz ab

S1

EW

pol

36

 

 

 

7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MG

rel

19

1  8:00- 8:45

MG

rel

19

BU

hist

10

RW

mat

9

DG/AN

edb-1/2/ang-2/2

45/38

2  8:55- 9:40

MC/DG

ang-1/2/inf-2/2

27/45

TK

biol

37

RW

mat

9

DK

chem

26

3  9:50-10:35

DG/AB

inf-1/2/ang-2/2

45/44

DK

chem

26

BU

hist

10

TK

biol

37

4 10:55-11:40

EW

pol

36

MM

mat

17

DG/AN

edb-1/2/ang-2/2

45/38

BU

hist

10

5 11:50-12:35

EW

gwych

36

DG/AP

edb-1/2/ang-2/2

45/47

ŁD

rel

18

MM

mat

17

6 12:45-13:30

JG

mat

22

MD/DG

ang-1/2/edb-2/2

34/45

LK

wok

37

 

 

 

7 13:35-14:20

JG

mat

22

JJ

fiz

F2

 

 

 

 

 

 

8 14:25-15:10

PK/MT

wf-dz/wf-dz ab

S2/S1

MT

wf-dz ab

S1

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1  8:00- 8:45

AS/EG

fra-P/ros-P

52/11

AS/EG

fra-P/ros-P

52/11

RW

mat

9

AN

ang-2/2

38

2  8:55- 9:40

AS/EG

fra-P/ros-P

52/11

AS/EG

fra-P/ros-P

52/11

SP

geo

18

JJ

fiz

F2

3  9:50-10:35

BU

hist

10

AT

pp

PP

MC/DG

ang-1/2/inf-2/2

27/45

BJ

pol

12

4 10:55-11:40

EW

r_pol

36

MM

mat

17

AT

pp

PP

DG

gwych

45

5 11:50-12:35

JG

mat

22

MK

wos

9

ŁD

rel

19

MD/DG

ang-1/2/edb-2/2

34/45

6 12:45-13:30

AT

pp

PP

ŁD

rel

19

EW

pol

36

MD/DG

ang-1/2/inf-2/2

34/45

7 13:35-14:20

PK

wf-ch ac

S3

BJ

gwych

12

BB/PK

wf-dz/wf-ch ac

S2/S3

AT

pp

PP

8 14:25-15:10

 

 

 

BB/PK

wf-dz/wf-ch bd

S1/S2

 

 

 

PK

wf-ch bd

S2

 

 

 

Klasy drugie

 

 

A.Budzeń

E.Dorecka

J.Jankowski

 

 

2a

2b

2c

 

 

N

P

S

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2  8:55- 9:40

DO/EG/AS/PB

niem-P/ros-K/fra-K/niem-K

35/11/52/17

DO/EG/AS

niem-P/ros-K/fra-K

35/11/52

DO/EG/AS/PB

niem-P/ros-K/fra-K/niem-K

35/11/52/17

3  9:50-10:35

DO/EG/AS/PB

niem-P/ros-K/fra-K/niem-K

35/11/52/17

DO/EG/AS

niem-P/ros-K/fra-K

35/11/52

DO/EG/AS/PB

niem-P/ros-K/fra-K/niem-K

35/11/52/17

4 10:55-11:40

MT/BB/PK

wf-dz/wf-dz ac/wf-ch ac

S3/S1/S2

AB/MD

r_ang-1/2/r_ang-2/2

44/34

BB/PK

wf-dz ac/wf-ch ac

S1/S2

5 11:50-12:35

JJ

przyr

F2

KK

pol

41

AN/AP

ang-1/2/ang-2/2

38/47

6 12:45-13:30

EW

pol

36

MM

mat

17

JJ/BC

r_fiz/r_chem

F2/33

7 13:35-14:20

AT

filoz

PP

ŁD

rel

19

KK

pol_k

41

8 14:25-15:10

 

 

 

KK

pol_k-2/2

41

MA

h_sp

10

 

Wtorek

0  7:10- 7:55

SP

r_wos

18

KK

r_pol-1/2

41

MM

r_mat

17

1  8:00- 8:45

AP/MD

ang-1/2/ang-2/2

47/34

MK

h_sp

9

MM

r_mat

17

2  8:55- 9:40

EW

pol

36

US/SP

r_biol/r_geo

19/18

JJ/BC

r_fiz/r_chem

F2/33

3  9:50-10:35

EW

pol

36

US/SP

r_biol/r_geo

19/18

JJ/BC

r_fiz/r_chem

F2/33

4 10:55-11:40

BU

r_hist

10

AB/PK/MT

ang-1/2/wf-ch bde/wf-dz bde

44/S1/S2

MG

rel

19

5 11:50-12:35

JG

mdm

22

BB/MD

wf-dz/ang-2/2

S1/34

AT

ekon

PP

6 12:45-13:30

DO/EG/AS

niem-K/ros-P/fra-P

35/11/52

DO/EG

niem-K/ros-P

35/11

AS

fra-P

52

7 13:35-14:20

DO/EG/AS

niem-K/ros-P/fra-P

35/11/52

DO/EG

niem-K/ros-P

35/11

AS

fra-P

52

8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

0  7:10- 7:55

SP

r_wos

18

 

 

 

 

 

 

1  8:00- 8:45

BU

r_hist

10

US/SP

r_biol/r_geo

37/18

MM

r_mat

17

2  8:55- 9:40

AP/MD

ang-1/2/ang-2/2

47/34

DO

gwych

35

MM

r_mat

17

3  9:50-10:35

JG

mat

22

AB/MD

r_ang-1/2/r_ang-2/2

44/34

AN/AP

ang-1/2/ang-2/2

38/47

4 10:55-11:40

EW

r_pol

36

KK/SP

r_pol/r_wos

41/18

JJ/BC

r_fiz/r_chem

F2/33

5 11:50-12:35

EW

r_pol

36

KK

pol

41

JJ/BC

r_fiz/r_chem

F2/33

6 12:45-13:30

BU

gwych

10

MM

mdm

17

BJ

pol

12

7 13:35-14:20

ŁD

rel

19

AS

fra-P

52

BJ

pol

12

8 14:25-15:10

 

 

 

AS

fra-P

52

MA

h_sp

10

 

Czwartek

0  7:10- 7:55

 

 

 

KK/SP

r_pol/r_wos

41/18

 

 

 

1  8:00- 8:45

EW

r_pol

36

KK/SP

r_pol/r_wos

41/18

EG

ros-P

11

2  8:55- 9:40

AP/MD

ang-1/2/ang-2/2

47/34

MM

mat

17

EG

ros-P

11

3  9:50-10:35

AP/MD

ang-1/2/ang-2/2

47/34

MM

mat

17

JJ/BC

r_fiz/r_chem

F2/33

4 10:55-11:40

MT/BB/PK

wf-dz/wf-dz ac/wf-ch ac

S1/S3/S2

MK

h_sp

9

BB/PK

wf-dz ac/wf-ch ac

S3/S2

5 11:50-12:35

MT/BB/PK

wf-dz/wf-dz ac/wf-ch ac

S1/S3/S2

AB/MD

r_ang-1/2/r_ang-2/2

44/34

BB/PK

wf-dz ac/wf-ch ac

S3/S2

6 12:45-13:30

JJ

przyr

F2

AT

ekon

PP

MM

mat

17

7 13:35-14:20

AT

filoz

PP

ŁD

rel

19

MM

r_mat

17

8 14:25-15:10

ŁD

rel

19

 

 

 

JJ

gwych

F2

 

Piątek

0  7:10- 7:55

 

 

 

US/SP

r_biol/r_geo

09/18

MG

rel

19

1  8:00- 8:45

BU

r_hist

10

KK

pol

41

MM

mat

17

2  8:55- 9:40

BU

r_hist

10

BB/MD

wf-dz/ang-2/2

S1/34

MM

mat

17

3  9:50-10:35

JG

mat

22

BB/MD

wf-dz/ang-2/2

S1/34

AN/AP

ang-1/2/ang-2/2

38/47

4 10:55-11:40

JG

mat

22

AB/PK/MT

ang-1/2/wf-ch bde/wf-dz bde

44/S3/S2

AN/AP

ang_t-1/2/ang_t-2/2

38/47

5 11:50-12:35

EW

r_pol

36

AB/PK/MT

ang-1/2/wf-ch bde/wf-dz bde

44/S3/S1

BJ

pol

12

6 12:45-13:30

SP

r_wos

18

KK

pol

41

BJ

pol

12

7 13:35-14:20

 

 

 

MK

h_sp

9

 

 

 

8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J.Sienniak-Romańska

B.Cecot

 

 

2d

2e

 

 

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

2  8:55- 9:40

DO/EG/AS/PB

niem-P/ros-K/fra-K/niem-K

35/11/52/17

DO/EG/AS/PB

niem-P/ros-K/fra-K/niem-K

35/11/52/17

3  9:50-10:35

DO/EG/AS/PB

niem-P/ros-K/fra-K/niem-K

35/11/52/17

DO/EG/AS/PB

niem-P/ros-K/fra-K/niem-K

35/11/52/17

4 10:55-11:40

JS/DK

r_biol-1/2/r_chem-2/2

39/26

JG

mat

22

5 11:50-12:35

DK/JS

r_chem-1/2/r_biol-2/2

26/39

BC

r_chem

33

6 12:45-13:30

AB/AP

ang-1/2/ang-2/2

44/47

MC/MD

ang-1/2/ang-2/2

27/34

7 13:35-14:20

MG

rel

18

MC/MD

ang-1/2/ang-2/2

27/34

8 14:25-15:10

 

 

 

ŁD

rel

19

 

Wtorek

0  7:10- 7:55

AB/AP

ang-1/2/ang-2/2

44/47

LK

pol

37

1  8:00- 8:45

JG

mat

22

LK

pol

37

2  8:55- 9:40

JG

mat

22

JS

r_biol

39

3  9:50-10:35

JS/DK

r_biol-1/2/r_chem-2/2

39/26

MK

h_sp

12

4 10:55-11:40

DK/PK/MT

r_chem-1/2/wf-ch bde/wf-dz bde

26/S1/S2

JS/PK/MT

r_biol-1/2/wf-ch bde/wf-dz bde

39/S1/S2

5 11:50-12:35

PK/JS

wf-dz/r_biol-2/2

S2/39

MT/BC

wf-dz/r_chem-2/2

S3/33

6 12:45-13:30

ED

pol_k

12

BC/JS

r_chem-1/2/r_biol-2/2

33/39

7 13:35-14:20

AT

h_sp

PP

BC

gwych

33

8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

Środa

0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

1  8:00- 8:45

AB/AP

ang-1/2/ang-2/2

44/47

JS/BC

r_biol-1/2/r_chem-2/2

39/33

2  8:55- 9:40

DK

r_chem

26

MC/JS

ang_m-1/2/r_biol-2/2

27/39

3  9:50-10:35

ED

pol

12

BC/MC

r_chem-1/2/ang_m-2/2

33/27

4 10:55-11:40

ED

pol

12

LK

pol

37

5 11:50-12:35

JS

r_biol

39

MK

h_sp

9

6 12:45-13:30

AT

h_sp

PP

JG

mdm

22

7 13:35-14:20

AS/EG

fra-P/ros-P

52/11

AS/EG

fra-P/ros-P de

52/11

8 14:25-15:10

AS/EG

fra-P/ros-P

52/11

AS/EG

fra-P/ros-P de

52/11

 

Czwartek

0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

1  8:00- 8:45

ED

pol

12

EG

ros-P ce

11

2  8:55- 9:40

ED

pol

12

EG

ros-P ce

11

3  9:50-10:35

JG

mat

22

JS

r_biol

39

4 10:55-11:40

MC/AP

ang_m-1/2/ang_m-2/2

27/47

JG

mat

22

5 11:50-12:35

AT

h_sp

PP

JG

mat

22

6 12:45-13:30

DK

r_chem

26

BC

r_chem

33

7 13:35-14:20

JS

gwych

39

LK

pol_k

37

8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

0  7:10- 7:55

JS

r_biol

39

LK

pol

37

1  8:00- 8:45

MG

rel

19

MC/MD

ang-1/2/ang-2/2

27/34

2  8:55- 9:40

PK/JS

wf-dz/r_biol-2/2

S2/39

MT/BC

wf-dz/r_chem-2/2

S3/33

3  9:50-10:35

PK/DK

wf-dz/r_chem-2/2

S2/26

MT/JS

wf-dz/r_biol-2/2

S3/39

4 10:55-11:40

JS/PK/MT

r_biol-1/2/wf-ch bde/wf-dz bde

39/S3/S2

BC/PK/MT

r_chem-1/2/wf-ch bde/wf-dz bde

33/S3/S2

5 11:50-12:35

DK/PK/MT

r_chem-1/2/wf-ch bde/wf-dz bde

26/S3/S1

JS/PK/MT

r_biol-1/2/wf-ch bde/wf-dz bde

39/S3/S1

6 12:45-13:30

JG

mdm

22

MK

h_sp

9

7 13:35-14:20

 

 

 

ŁD

rel

19

8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

Klasy trzecie

 

 

A.Tofil

J.Górska

A.Samot

D.Kamińska

 

 

3a

3b

3c

3d

 

 

N

P

S

N

P

S

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

0  7:10- 7:55

PB/EG/AS

niem-P/ros-P/fra-P abc

41/11/52

PB/EG/AS

niem-P/ros-P/fra-P

41/11/52

DO/EG/AS

niem-P/ros-P/fra-P

35/11/52

DO/EG

niem-P/ros-P

35/11

1  8:00- 8:45

PB/EG/AS

niem-P/ros-P/fra-P abc

41/11/52

PB/EG/AS

niem-P/ros-P/fra-P

41/11/52

DO/EG/AS

niem-P/ros-P/fra-P

35/11/52

DO/EG

niem-P/ros-P

35/11

2  8:55- 9:40