Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plan Lekcji

Plan  Lekcji

na rok szkolny 2018/2019

Klasy pierwsze

 

 

A.Tofil

A.Samot

 

 

1a

1b

 

 

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

GC

geo

18

 1  8:00- 8:45

DM

mat

22

LK

pol

37

 2  8:55- 9:40

DM

mat

22

LK

pol

37

 3  9:50-10:35

LK

wok

37

JJ/AP

fiz-1/2/ang_r-2/2

F2/47

 4 10:55-11:40

AN/DG

ang-1/2/inf-2/2

38/45

BK

mat

17

 5 11:50-12:35

DG/MC

inf-1/2/ang-2/2

45/27

BK

mat

17

 6 12:45-13:30

 

 

 

BU

hist

10

 7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

MC/MZ/AS

ang-2/2/niem-P/fra-P

27/35/52

MZ/EG/AS

niem-P/ros-P/fra-P

35/11/52

 2  8:55- 9:40

MC/MZ/AS

ang-2/2/niem-P/fra-P

27/35/52

MZ/EG/AS

niem-P/ros-P/fra-P

35/11/52

 3  9:50-10:35

AT

pp

PP

AB/AP

ang-1/2/ang-2/2

44/47

 4 10:55-11:40

MG

rel

19

AB/AP

ang-1/2/ang-2/2

44/47

 5 11:50-12:35

ED

pol

12

MG

rel

19

 6 12:45-13:30

ED

pol

12

DG/JJ

edb-1/2/fiz-2/2

45/F2

 7 13:35-14:20

AT

pp

PP

LK

wok

37

 8 14:25-15:10

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

Środa

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 2  8:55- 9:40

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

 3  9:50-10:35

ED

pol

12

AT

pp

PP

 4 10:55-11:40

DK/JJ

chem-1/2/fiz-2/2

26/F2

BC/DG

chem-1/2/edb-2/2

33/45

 5 11:50-12:35

JJ/DG

fiz-1/2/edb-2/2

F2/45

BB/PK

wf-dz/wf-ch bd

S1/S3

 6 12:45-13:30

BU

hist

10

BB/PK

wf-dz/wf-ch bd

S1/S3

 7 13:35-14:20

BB/PK

wf-dz/wf-ch ac

S1/S2

LK

pol

37

 8 14:25-15:10

BB/PK

wf-dz/wf-ch ac

S1/S2

 

 

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

AN/EG

ang-1/2/ros-P

38/11

 

 

 

 1  8:00- 8:45

AN/EG

ang-1/2/ros-P

38/11

DG/BC

inf-1/2/chem-2/2

45/33

 2  8:55- 9:40

US

biol

9

AS

gwych

52

 3  9:50-10:35

DG/DK

edb-1/2/chem-2/2

45/26

MK

wos

9

 4 10:55-11:40

ED

pol

12

MG

rel

19

 5 11:50-12:35

BU

hist

10

US

biol

19

 6 12:45-13:30

 

 

 

LK

pol

37

 7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

DM

mat

9

AB/DG

ang_r-1/2/inf-2/2

44/45

 2  8:55- 9:40

DM

mat

9

AB/AP

ang-1/2/ang-2/2

44/47

 3  9:50-10:35

ED

pol_r

12

BU

hist

10

 4 10:55-11:40

MG

rel

19

BK

mat

9

 5 11:50-12:35

AT

wos

PP

BK

mat

9

 6 12:45-13:30

CH

geo

18

AT

pp

PP

 7 13:35-14:20

AT

gwych

PP

BB/PK

wf-dz/wf-ch bd

S1/S3

 8 14:25-15:10

BB/PK

wf-dz/wf-ch ac

S1/S2

 

 

 

 

 

1a

1b

 

 

 

M.Kusal

D.Grochulski

 

 

1c

1d

 

 

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

MC/AN

ang-1/2/ang-2/2

27/38

AM

pol

12

 2  8:55- 9:40

DG/AN

inf-1/2/ang-2/2

45/38

AM

pol

12

 3  9:50-10:35

MC/DG

ang-1/2/inf-2/2

27/45

BU

hist

10

 4 10:55-11:40

AT

pp

PP

RW

mat

9

 5 11:50-12:35

BU

hist

10

AT

pp

PP

 6 12:45-13:30

MK

wos

9

MG

rel

19

 7 13:35-14:20

MK

gwych

9

DG

gwych

45

 8 14:25-15:10

MT/BB

wf-dz/wf-dz cd

S2/S1

BB

wf-dz cd

S1

Wtorek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

EG

ros-P

11

AM

pol

19

 2  8:55- 9:40

EG

ros-P

11

RW

mat

9

 3  9:50-10:35

LK

pol

37

RW

mat

9

 4 10:55-11:40

LK

pol

37

AT

pp

PP

 5 11:50-12:35

AT

pp

PP

JJ/DG

fiz-1/2/edb-2/2

F2/45

 6 12:45-13:30

LK

wok

37

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

 7 13:35-14:20

MG

rel

19

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

 8 14:25-15:10

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

Środa

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 2  8:55- 9:40

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

 3  9:50-10:35

MM

mat

17

BC

chem_r

33

 4 10:55-11:40

MM

mat

17

AM

pol

12

 5 11:50-12:35

BU

hist

10

PK/MT

wf-ch bd/wf-dz

S3/S2

 6 12:45-13:30

LK

pol

37

PK/MT

wf-ch bd/wf-dz

S3/S2

 7 13:35-14:20

MT/PK

wf-dz/wf-ch ac

S3/S2

 

 

 

 8 14:25-15:10

MT/PK

wf-dz/wf-ch ac

S3/S2

 

 

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

MZ/AS

niem-P/fra-P

35/52

MZ/AS/EG

niem-P/fra-P/ros-P

35/52/11

 1  8:00- 8:45

MZ/AS

niem-P/fra-P

35/52

MZ/AS/EG

niem-P/fra-P/ros-P

35/52/11

 2  8:55- 9:40

MC/AN

ang-1/2/ang-2/2

27/38

DG/JJ

edb-1/2/fiz-2/2

45/F2

 3  9:50-10:35

JJ/BC

fiz-1/2/chem-2/2

F2/33

BU

hist

10

 4 10:55-11:40

DG/JJ

edb-1/2/fiz-2/2

45/F2

JS

biol

39

 5 11:50-12:35

LK

pol

37

AT

wos

PP

 6 12:45-13:30

MM

mat

17

RW

mat

9

 7 13:35-14:20

KÓŁKO

LK

wok

37

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

BB

wf-dz cd

S1

BB

wf-dz cd

S1

 1  8:00- 8:45

BB

wf-dz cd

S1

BB

wf-dz cd

S1

 2  8:55- 9:40

BC/DG

chem-1/2/edb-2/2

33/45

GC

geo

18

 3  9:50-10:35

MG

rel

19

DG/BC

inf-1/2/chem-2/2

45/33

 4 10:55-11:40

US

biol

10

BC/DG

chem-1/2/inf-2/2

33/45

 5 11:50-12:35

MM

mat_r

17

MG

rel

19

 6 12:45-13:30

MM

mat

17

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

 7 13:35-14:20

CH

geo

18

PK/MT

wf-ch bd/wf-dz

S3/S2

 8 14:25-15:10

PK

wf-ch ac

S2

 

 

 

 

 

1c

1d

 

 

Klasy drugie

 

 

 

 

E.Wyjadłowska

K.Koziel

 

 

2a

2b

 

 

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

MG

rel

19

MZ

niem-K

35

 1  8:00- 8:45

BU

hist_r

10

MZ

niem-K

35

 2  8:55- 9:40

BU

hist_r

10

MA

his_u

9

 3  9:50-10:35

AT

filoz

PP

MA

his_u

9

 4 10:55-11:40

AB/MC

ang-1/2/ang-2/2

44/27

MD/AP

ang_r-1/2/ang_r-2/2

34/47

 5 11:50-12:35

EW

pol

36

MD/AP

ang_r-1/2/ang_r-2/2

34/47

 6 12:45-13:30

EW

pol

36

KK

pol

41

 7 13:35-14:20

MT

wf-dz

S1

KK

pol_r-1/2

41

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

MK

wos_r

9

 

 

 

 1  8:00- 8:45

BU

hist_r

10

MD/AP

ang-1/2/ang-2/2

34/47

 2  8:55- 9:40

EW

pol

36

MD/AP

ang-1/2/ang-2/2

34/47

 3  9:50-10:35

EW

pol

36

MM

mat

17

 4 10:55-11:40

JG

mat

22

MK/KK

wos_r/pol_r

12/41

 5 11:50-12:35

MT

wf-dz

S1

KK

pol

41

 6 12:45-13:30

MT

wf-dz

S1

KK

gwych

41

 7 13:35-14:20

 

 

 

PK/KK

wf-dz/pol k 2/2

S3/41

 8 14:25-15:10

 

 

 

PK

wf-dz

S3

Środa

 0  7:10- 7:55

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

EG

ros-K

11

 1  8:00- 8:45

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

EG

ros-K

11

 2  8:55- 9:40

AT

filoz

PP

MK/KK

wos_r/pol_r

18/41

 3  9:50-10:35

EW

pol_r

36

MK/KK

wos_r/pol_r

18/41

 4 10:55-11:40

EW

pol_r

36

MD/AP

ang_r-1/2/ang_r-2/2

34/47

 5 11:50-12:35

BC

przyr

33

MD/AP

ang_r-1/2/ang_r-2/2

34/47

 6 12:45-13:30

JG

mat

22

MM

mat

17

 7 13:35-14:20

MB/AS/EG

niem-P/fra-P/ros-P

35/52/11

MB/AS/EG

niem-P/fra-P/ros-P

35/52/11

 8 14:25-15:10

MB/AS/EG

niem-P/fra-P/ros-P

35/52/11

MB/AS/EG

niem-P/fra-P/ros-P

35/52/11

Czwartek

 0  7:10- 7:55

BB/MT

wf-dz ab/wf-ch ac

S1/S2

BB/PK

wf-dz ab/wf-ch bd

S1/S3

 1  8:00- 8:45

BB/MT

wf-dz ab/wf-ch ac

S1/S2

BB/PK

wf-dz ab/wf-ch bd

S1/S3

 2  8:55- 9:40

BC

przyr

33

ŁD

rel

19

 3  9:50-10:35

JG

mat

22

US/GC

bio_r/geo_r

19/18

 4 10:55-11:40

EW

gwych

36

US/GC

bio_r/geo_r

18/09

 5 11:50-12:35

BK

mdn

9

MM

mat

17

 6 12:45-13:30

MG

rel

19

BK

mdn

18

 7 13:35-14:20

MK

wos_r

10

AT

ekon

PP

 8 14:25-15:10

 

 

 

PK

wf-dz

S3

Piątek

 0  7:10- 7:55

MK

wos_r

9

ŁD

rel

19

 1  8:00- 8:45

BU

hist_r

10

KK

pol

41

 2  8:55- 9:40

EW

pol_r

36

KK

pol

41

 3  9:50-10:35

EW

pol_r

36

US/GC

bio_r/geo_r

09/18

 4 10:55-11:40

AB/MC

ang-1/2/ang-2/2

44/27

MA

his_u

41

 5 11:50-12:35

AB/MC

ang-1/2/ang-2/2

44/27

US/GC

bio_r/geo_r

39/18

 6 12:45-13:30

BB/MT

wf-dz ab/wf-ch ac

S1/S2

BB/PK

wf-dz ab/wf-ch bd

S1/S3

 7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E.Gablewska

D.Kamińska

 

 

2c

2d

 

 

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

EG/MZ

ros-P/niem-K

11/35

EG

ros-P

11

 1  8:00- 8:45

EG/MZ

ros-P/niem-K

11/35

EG

ros-P

11

 2  8:55- 9:40

MC

ang_t

27

JS/DK

bio_r-1/2/che_r-2/2

39/26

 3  9:50-10:35

AN

ang

38

DK/JS

che_r-1/2/bio_r-2/2

26/39

 4 10:55-11:40

JJ/DK

fiz_r-1/2/che_r-2/2

F2/26

BU

his_u

10

 5 11:50-12:35

AN

ang

38

DK

gwych

26

 6 12:45-13:30

AT

ekon

PP

MD/AN

ang-1/2/ang-2/2

34/38

 7 13:35-14:20

 

 

 

MG

rel

19

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

EW

pol

36

RW

mdn

9

 2  8:55- 9:40

AT

his_u

PP

MM

mat

17

 3  9:50-10:35

JJ/DK

fiz_r-1/2/che_r-2/2

F2/26

MD/AN

ang-1/2/ang-2/2

34/38

 4 10:55-11:40

JJ/DK

fiz_r-1/2/che_r-2/2

F2/26

MD/AN

ang-1/2/ang-2/2

34/38

 5 11:50-12:35

JG

mat_r

22

JS

bio_r

39

 6 12:45-13:30

JG

mat_r

22

JS

bio_r

39

 7 13:35-14:20

BB

wf-dz cd

S1

BB/MT

wf-dz cd/wf-dz

S1/S2

 8 14:25-15:10

BB

wf-dz cd

S1

BB/MT

wf-dz cd/wf-dz

S1/S2