Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wystawa w Kilonii

<Przełom września i października 2016 roku, to czas podsumowania projektu IRRESISTIBLE (ang. Including ResponsibleResearch an innovation in cutting Edge Science and Inquiry-based Science education to improve Teacher's ability of BridgingLearning Environments). Od 28 września do 2 października 2016r. grupa nauczycieli z Polski, naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i muzealników z Collegium Maius przebywała w Kilonii (Niemcy), gdzie w środowisku międzynarodowym dokonano podsumowania trzyletniej pracy w projekcie.

Jego uczestnicy pochodzący z dziewięciu krajów. przygotowali interaktywną wystawę prezentowaną w ramach European Researchers Night – Europejskiej Nocy Naukowców. Znalazł się na niej również nagrodzony eksponat z naszej szkoły „Wiedza kołem się toczy”.

  • wystawa01
  • wystawa02
  • wystawa03
  • wystawa04