Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Grupa francuska z naszego bliźniaczego miasta Gennevilliers...

ffW dniach 24-25 kwietnia 2015 przebywała w Ostrowcu grupa francuska z naszego bliźniaczego miasta Gennevilliers pod Paryżem. Wśród 35 uczestników wycieczki do Polski było sześcioro licealistów, którzy zostali przyjęci przez naszych uczniów: Karolinę Dąbkowska, Anię Walasik i Maćka Pernaka z IA, Olę Gunię i Sylwię Lefek z ID oraz Kasię Glandę i Weronikę Waliszewską z IIIB.

Młodzież miała okazję poznać się wzajemnie, porozmawiać o życiu w Polsce i we Francji, a goście francuscy pokosztowali ponadto polskiej kuchni, zwiedzili Ostrowiec i naszą szkołę. Mamy nadzieję, że zawarte znajomości przerodzą się w przyjaźń i zaowocują dalszymi wspólnymi spotkaniami.

   

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://broniewski.ostrowiec.pl/images/2014_15/fr_gen/01