Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OLIMPIJCZYCY (LAUREACI I FINALIŚCI ) STOPNIA CENTRALNEGO

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Marian Orłowski

Laureat

1962/1963, 1963/1964

Ryszard Markiewicz

Finalista

1962/1963

Michał Kowalski

Finalista

2005/2006

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Anna Rogusa

Finalistka

2001/2002

Marlena Jezierska

Laureatka

2003/2004, 2004/2005

OLIMPIADA CHEMICZNA O DIAMENTOWY INDEKS AGH

Piotr Krzciuk

Laureat

2008/2009, 2009/2010

Anna Pietras

Finalistka

2008/2009

OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO EKOLOGII

Joanna Pawełczak

Laureatka

2000/2001

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Agnieszka Gablewska

Laureatka

1997/1998

Magdalena Płucisz

Laureatka

1998/1999, 2000/2001

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Kamil Sawicki

Finalista

1997/1999

OLIMPIADA JEZYKA FRANCUSKIEGO

Paweł Maj

Finalista

1996/1997, 1997/1998

OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO I EKOLOGII

Anna Masło

Laureatka

2000/2001

OLIMPIADA CHEMICZNA

Tomasz Wojsa

Finalista

2008/2009

OLIMPIADA FIZYCZNA

Jarosław Dębicki

Finalista

1976/1977

Longin Pobiega

Finalista

1977/1978

Janusz Dołowy

Finalista

1985/1986

Radosław Rola

Laureat

1990/1991

 

OLIMPIADA FIZYCZNA O DIAMENTOWY INDEKS AGH

Michał Pędzimąż

Laureat

2011/2012

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO I EKOLOGII

Natalia Jaskóła

Laureatka

2000/2001

OLIMPIADA MATEMATYCZNA O DIAMENTOWY INDEKS AGH

Tomasz Wojsa

Finalista

2007/2008

Ewelina Janik

Laureatka

2007/2008

Paweł Potorski

Finalista

2007/2008

Ernest Kargul

Laureat

2011/2012

Amanda Bidzińska

Laureatka

2011/2012

OLIMPIADA TEMATYCZNA „LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE”

Marcin Parcheta

Laureat

2000/2001

Marlena Gruszczyńska

Finalistka

2000/2001

OLIMPIADA JĘZYK ROSYJSKI

Małgorzata Witek

Finalistka

1992/1993

Edyta Zychowicz

Finalistka

1992/1993

Aram Szaginian

Finalista

2000/2001

Marzena Buczkowska

Finalistka

2002/2003

Ilona Stalowska

Finalistka

2004/2005

Aleksandra Bździkot

Finalistka

2005/2006, 2006/2007

Mateusz Tworzewski

Laureat

2008/2009

Kinga Jambor

Laureatka

2008/2009

Aleksandra Ciężka

Laureatka

2011/2012

Aleksandra Kiszka

Finalistka

2013/2014

OLIMPIADA CHEMICZNA

Łukasz Czerwonka

Laureat

2004/2005, 2005/2006

Dominika Ziółkowska

Finalistka

2004/2005

Karina Ziółkowska

Finalistka

2003/2004

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Andrzej Kryj

Laureat

1978/1979

Grzegorz Wodyński

Finalista

2005/2006

Tomasz Przybytniewski

Finalista

2011/2012

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH

Ewelina Brodawka

Laureatka

2010/2011

 

Finalistka

2011/2012

Michał Pędzimąż

Laureat

2010/2011

 

Finalista

2011/2012

Leszek Gęsiarz

Finalista

2011/2012

Martyna Lipiec

Finalistka

2011/2012

 

Laureatka

2013/2014

Bartosz Jabłoński

Finalista

2012/2013

Aleksandra Adamczyk

Laureatka

2012/2013

Magdalena Kurek

Laureatka

2012/2013

Aleksandra Cielebąk

Laureatka

2012/2013

Konrad Deroń

Finalista

2012/2013

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

Olga Łucka

Laureatka

2004/2005

Magdalena Bellon

Laureatka

2004/2005

Łukasz Mróz

Laureat

2004/2005

EwaPrasałek

Finalistka

2005/2006, 2006/2007

Michał Kowalski

Finalista

2009/2010

OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Kamil Zagozdon

Finalista

2005/2006

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO I EKOLOGII

Julita Batugowska

Finalistka

2000/2001

OLIMPIADA HISTORYCZNA

Michał Barański

Laureat

1993/1994, 1994/1995

Szymon Majcher

Finalista

1997/1998

Jarosław Stawiarski

Laureat

2007/2008

Michał Pietrzyk

Laureat

2009/2010

Jakub Tokarski

Laureat

2011/2012

OLIMPIADA EKOLOGICZNA

Rafał Sałapski

Finalista

1990/1991

Zbigniew Cichoń

Finalista

2002/2003

Wioletta Majewska

Finalistka

2002/2003

OLIMPIADA WIEDZY O WYNALAZCZOŚCI

Piotr Maliszewski

Finalista

2011/2012

Daniel Naglarski

Finalista

2012/2013

Przemysław Szafraniec

Laureat

2012/2013

Paweł Kowalski

Finalista

2014/2015

Magdalena Surowiec

Finalistka

2012/2013

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Piotr Maj

Finalista

1991/1992

Katarzyna Jamróz

Finalistka

2015/2016

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH I WYNALAZCZOŚCI

Przemysław Orszulski

Laureat

2013/2014

Leszek Skrzeszewski

Laureat

2013/2014

Karol Przydatek

Finalista

2013/2014

Klaudia Wiśniewska

Finalistka

2014/2015

Anna Mich

Laureatka

2015/2016

Karolina Tomczyk

Finalistka

2015/2016

Karolina Żaczkiewicz

Finalistka

2015/2016

Monika Mazur

Finalistka

2015/2016

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Rafał Pałasz

Finalista

2005/2006

Szymon Ufnal

Finalista

2005/2006

Aleksandra Gilewska

Finalistka

2005/2006

Wojciech Capała

Finalista

2008/2009

Katarzyna Kaptur

Finalistka

2008/2009

OLIMPIADA WIEDZY O REGIONIE I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Szymon Sałaga

Finalista

2007/2008

Tomasz Wojsa

Finalista

2008/2009

Michał Kowalski

Laureat

2008/2009, 2009/2010

Bartosz Wyrębkiewicz

Laureat

2011/2012

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO NKJO

Joanna Pawełczak

Finalistka

2002/2003

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO WSBiP

Jakub Neyman

Laureat

2008/2009

Sebastian Farys

Finalista

2008/2009

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Michał Chodorek

Finalistka

2005/2006

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Michał Chodorek

Finalista

2005/2006