Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Językach Romańskich

zyczeniaJuż drugi rok z rzędu w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Językach Romańskich organizowanym przez Liceum Ogólnokształcacym Nr I im. St. Staszica triumfowała uczennica naszej szkoły. Tym razem I nagrodę zdobyła Iza Mazur z klasy II F, której akompaniowała na gitarze Ania Kozioł z klasy 1 D. Trzecia reprezentantka naszej szkoły - Magda Surowiec z klasy 2 C wyśpiewała wyróżnienie.

Opiekunką uczennic była p. Alicja Samot
Gratulujemy!

    Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://broniewski.ostrowiec.pl/images/2012_13/swiateczne_plakaty/konk_koled