Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spektakularne zwycięstwo uczniów Broniewskiego w eliminacjach wojewódzkich Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości

W dniu 25.03.2017 r. w Starachowicach odbyły się eliminacje wojewódzkie Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, blok B- Wynalazczość. Zawody, w których udział brały szkoły techniczne i ogólnokształcące z całego województwa, wyłoniły zwycięzców w kategoriach grupowych i indywidualnych.
Grupowo drużyna LO nr III im. Wł. Broniewskiego zajęła I miejsce, pokonując  nawet uczniów szkół technicznych, którzy tego typu tematykę mają na lekcjach szkolnych. W skład drużyny wchodziły: Sylwia Lefek ( 3d), Agata Płatek (3c),Dominika Dębicka (3c).


Ponadto eliminacje wyłoniły zwycięzców indywidualnych, którzy wejdą w skład drużyny z naszego województwa biorącej udział w eliminacjach centralnych. Członkinie naszego zespołu „zgarnęły” niemal wszystkie punktowane miejsca i wszystkie wezmą udział w walce o tytuły laureatów i finalistów zawodów centralnych:
Sylwia Lefek ( 3d- biologiczno-chemiczna)- I miejsce
Agata Płatek (3c- matematyczna)- II miejsce
Dominika Dębicka ( 3c- matematyczna)- IV miejsce
W skład laureatów wszedł tylko jeszcze przedstawiciel LO im. B. Głowackiego w Opatowie.
Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

  • ols1
  • ols2
  • ols3
  • ols4
  • ols5
  • ols7