Kolejne medale i tytuły - brawo Oliwia!

mmW pierwszym tygodniu grudnia Oliwia Czupryńska wzięła udział w Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbywały się w Niemczech. Był to dla niej najważniejszy turniej w roku a zarazem najtrudniejszy. Broniła tytuł Mistrzyni Świata z zeszłego roku także ciążyła na niej wielka presja. Mimo dużych nerwów pokonała zawodniczki z Japonii, Słowenii, USA oraz Tajwanu. Dzięki tym zwycięstwom dotarła do finału

i zdobyła wicemistrzostwo uznając wyższość Belgijki. Oliwia potwierdziła swoje miejsce w juniorskiej elicie. Po tych zawodach Oliwia wróciła do Polski aby zagrać w następnym turnieju. Rywalizowała z najlepszymi polskimi zawodniczkami o tytuły Mistrzyni Polski Kobiet w odmiany 9bil, 8bil oraz 10bil. Udało jej się to osiągnąć w odmianie 9bil, a w pozostałe dwie odmiany zakończyła rywalizację na 2 i 3 miejscu. Dzięki zdobytym medalom została najlepszą seniorką Mistrzostwa Polski oraz wygrała ranking Pucharu Polski Kobiet. Te tytuły pozwalają jej na udział w Mistrzostwach Europy Seniorów 2013.