Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Duży sukces uczniów Bronka

 

Przygotowania do turnieju trwały przez kilka tygodni i obejmowały udział w wykładach historycznych, warsztatach dotyczących prowadzenia debaty oraz spotkaniach z nauczycielem, gdzie szlifowano wystąpienia prelegentów. Turniej realizowano w systemie każdy z każdym. Do finałowego starcia dostały się dwa najlepsze zepsoły fazy grupowej. Jak mówią uczniowie udział w takim konkursie był dla nich dużym wyzwaniem, bo nie wystarczyła wiedza historyczna, ale trzeba było wykazać się umiejętnością logicznego wypowiadania się czy reagowania na argumenty przeciwników.

- Gratuluję moim uczniom dużego sukcesu i zaangażowania. Radość z sukcesu jest tym większa, że są to przedstawiciele klas, gdzie historia nie jest wiodącym przedmiotem. Chcemy teraz w oparciu o tych uczniów i zdobyte doświadczenie przygotowywać się do kolejnych turniejów – mówi Karol Wójcik

 

  • d1
  • iko