Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielki sukces uczennic Broniewskiego

 

Przygotowania do olimpiad trwały od początku roku szkolnego. Uczennice przeszły przez etap wojewódzki – ustny i pisemny, a etap centralny uwieńczyły zdobyciem tytułu finalisty. Kinga Choda w nagrodę otrzyma wynik 100% z matury z Wiedzy o Społeczeństwie oraz indeks na prawo na Uniwersytecie Warszawskim lub Uniwersytecie Jagiellońskim. Iga Dziekan otrzyma wynik 100% z matury z języka polskiego na poziomie rozszerzonym oraz indeks na wybraną przez siebie uczelnię, a jest to Uniwersytet Wrocławski. Natalia Szymczyk otrzyma indeks Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza  w Poznaniu.

Gratulujemy uczennicom ich wielkiego sukcesu. Niewątpliwie dzięki ich talentom, pasjom i uzdolnieniom osiągnęły tak wiele.  Gratulujemy także ich opiekunkom : p. Marzenie Kusal i p. Ewie Wyjadłowskiej, bo to dzięki ich merytorycznej opiece sukces ten jest tak wielki.

  • ol1
  • ol2
  • ol3