Tel. 41 262 17 68, , fax: 41 266 44 48

email: lo3sekretariat@broniewski.ostrowiec.pl

01.

Terminarz

image

Organizacja Roku Szkolnego. Terminy najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły.

02.

patron szkoły

image

Władysław Broniewski jest patronem naszej szkoły od początku jej istnienia.

03.

dziennik on-line

image

Dziennik Elektroniczny on-line. Sprawdź swoje oceny, plan lekcji czy zadania domowe.

04.

Bronek TV

image

Video relacje z życia szkoły - przedstawiane przez członków szkolnej telewizji Bronek TV

ZAPRASZAMY

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2026/2027

Dowiedz się więcej

Polecamy

sample38

Nasi

olimpijczycy

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy na konkursach i olimpiadach przedmiotowych na stopniu wojewódzkim i ogólnopolskim

sample38

Patronaty

Uczelni wyższych

Zajęcia laboratoryjne oraz wykłady na Politechnice Świętokrzyskiej oraz Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

sample38

galerie

fotografii

Fotoreportaże z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły

sample38

fora

przedmiotowe

Fora przedmiotowe dla pasjonatów chemii, matematyki, języka polskiego oraz języków obcych.

sample38

egzamin

maturalny

Egzamin maturalny 2025 Wszystko co musisz wiedzieć.

sample38

strefa

absolwenta

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

Kronika

"bronka"

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

media

o nas

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów są tematem wielu publikacji w mediach

W dn. 26.01.2024r. odbyła się wycieczka uczniów klas pierwszej i drugiej Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim do Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wyjazd został zorganizowany w ramach patronatu UMCS nad klasami humanistycznymi LO im. W. Broniewskiego. Na uczelni miały miejsce wykłady naukowe oraz warsztaty z zakresu aktorstwa. Spotkanie rozpoczęło się wykładem na Wydziale Filologii Polskiej w Sali Obrad Rady Wydziału, poprowadzonym przez panią profesor Dorotę Filar, na którym uczniowie dowiedzieli się szerzej o znaczeniu komunikacji międzyludzkiej wśród społeczeństwa oraz zapoznali się z regułami i sposobami przeprowadzenia wzorcowej debaty.

Czytaj więcej...

16 grudnia 2013 r. w Szkole Podstawowej w Mąchocicach odbył się Turniej Badmintona będący memoriałem Zbigniewa Wojciechowskiego. Miło nam poinformować, że nasza nauczycielka wychowania fizycznego pani Anna Kępczyńska zdobyła złoty medal w deblu Open oraz brązowy medal w singlu Open.
Gratulujemy!!!

Czytaj więcej...