Tel. 41 262 17 68, , fax: 41 266 44 48

email: lo3sekretariat@broniewski.ostrowiec.pl

01.

Terminarz

image

Organizacja Roku Szkolnego. Terminy najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły.

02.

patron szkoły

image

Władysław Broniewski jest patronem naszej szkoły od początku jej istnienia.

03.

dziennik on-line

image

Dziennik Elektroniczny on-line. Sprawdź swoje oceny, plan lekcji czy zadania domowe.

04.

Bronek TV

image

Video relacje z życia szkoły - przedstawiane przez członków szkolnej telewizji Bronek TV

ZAPRASZAMY

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2026/2027

Dowiedz się więcej

Polecamy

sample38

Nasi

olimpijczycy

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy na konkursach i olimpiadach przedmiotowych na stopniu wojewódzkim i ogólnopolskim

sample38

Patronaty

Uczelni wyższych

Zajęcia laboratoryjne oraz wykłady na Politechnice Świętokrzyskiej oraz Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

sample38

galerie

fotografii

Fotoreportaże z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły

sample38

fora

przedmiotowe

Fora przedmiotowe dla pasjonatów chemii, matematyki, języka polskiego oraz języków obcych.

sample38

egzamin

maturalny

Egzamin maturalny 2025 Wszystko co musisz wiedzieć.

sample38

strefa

absolwenta

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

Kronika

"bronka"

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

media

o nas

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów są tematem wielu publikacji w mediach

 

Taki tytuł nosiło wystąpienie przygotowane przez uczniów klas 1ab i 4b, dn. 7.11.2024., w ramach szkolnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Ukazywało ono dzieje Polaków "od Poniatowskiego do Piłsudskiego", w duchu polskiego mesjanizmu i martyrologii. Uczniowie oddali cześć wszystkim tym, którzy okupili wolność ojczyzny daniną krwi. "Bo historia Polski krzyżami się mierzy"...

Czytaj więcej...


25 października uczniowie naszej szkoły wspólnie z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych, oddali hołd poległym za ojczyznę, odwiedzając lokalne miejsca pamięci i groby żołnierzy, którzy poświęcili swoje życie w obronie kraju. Była to nie tylko okazja do złożenia kwiatów i zapalenia zniczy, ale także do refleksji nad historią i poświęceniem pokoleń. W ten sposób młodzież wyraziła szacunek dla bohaterów i przypomniała sobie o znaczeniu wolności i pokoju. To ważne doświadczenie przyczyniło się do pogłębienia patriotyzmu i wrażliwości historycznej uczniów.

Czytaj więcej...


11 listopada poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie : Julia Lis, Zuzanna Kucharska, Julia Kałuża, Krzysztof Grabowski, uczestniczył w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Ceremonia rozpoczęła się Mszą świętą w kolegiacie Św. Michał, gdzie zgromadzeni modlili się w intencji Ojczyzny oraz upamiętniali bohaterów, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości. Po mszy świętej poczet sztandarowy, wraz z przedstawicielami innych szkół, organizacji oraz władz lokalnych, wziął udział w uroczystym pochodzie ulicami miasta. Pochód zakończył się przy pomniku Józefa Piłsudskiego, gdzie odbyła się dalsza część obchodów. Złożono wieńce i kwiaty. Udział pocztu sztandarowego w tej uroczystości był symbolicznym wyrazem patriotyzmu i zaangażowania naszej szkoły w pielęgnowanie pamięci dla historii naszego kraju.

Czytaj więcej...


Nasi uczniowie 25 października wzięli aktywny udział w tegorocznej edycji charytatywnego wydarzenia „5 Dyniowy Bieg po Szczęście” . To wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu pomóc potrzebującym, a jednocześnie propagowanie zdrowego trybu życia. W organizację imprezy zaangażowali się także nasi wolontariusze. Dzięki ich pracy wydarzenie przebiegło sprawnie, a atmosfera była pełna serdeczności i pozytywnej energii. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie reprezentowali naszą szkołę w tak wartościowej akcji , ucząc się jednocześnie odpowiedzialności i wzajemnego wsparcia.
Opiekunowie: nauczyciele wychowani fizycznego

Czytaj więcej...