Tel. 41 262 17 68, , fax: 41 266 44 48

email: lo3sekretariat@broniewski.ostrowiec.pl

01.

Terminarz

image

Organizacja Roku Szkolnego. Terminy najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły.

02.

patron szkoły

image

Władysław Broniewski jest patronem naszej szkoły od początku jej istnienia.

03.

dziennik on-line

image

Dziennik Elektroniczny on-line. Sprawdź swoje oceny, plan lekcji czy zadania domowe.

04.

Bronek TV

image

Video relacje z życia szkoły - przedstawiane przez członków szkolnej telewizji Bronek TV

ZAPRASZAMY

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2026/2027

Dowiedz się więcej

Polecamy

sample38

Nasi

olimpijczycy

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy na konkursach i olimpiadach przedmiotowych na stopniu wojewódzkim i ogólnopolskim

sample38

Patronaty

Uczelni wyższych

Zajęcia laboratoryjne oraz wykłady na Politechnice Świętokrzyskiej oraz Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

sample38

galerie

fotografii

Fotoreportaże z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły

sample38

fora

przedmiotowe

Fora przedmiotowe dla pasjonatów chemii, matematyki, języka polskiego oraz języków obcych.

sample38

egzamin

maturalny

Egzamin maturalny 2025 Wszystko co musisz wiedzieć.

sample38

strefa

absolwenta

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

Kronika

"bronka"

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

media

o nas

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów są tematem wielu publikacji w mediach

Serdecznie gratulujemy naszej koleżance-

Ewelinie Żuchowskiej

nauczycielce j. polskiego

w Liceum Ogólnokształcącym nr III im. Wł. Broniewskiego

 uzyskania tytułu doktora nauk humanistycznych

na Wydziale Literaturoznawstwa UJK

Ewelinko, jesteśmy z Ciebie dumni !

                                                                                                              dyrekcja, koleżanki i koledzy

W dniu 09.06.2022r. w Warszawie, w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej odbyło się podsumowanie Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Bloku A- Innowacje Techniczne.

Wykład podsumowujący 55 edycję Olimpiady wygłosił wiceprezes Urzędu Patentowego pan dr Piotr Zakrzewski. Po wykładzie rozpoczęła się główna część uroczystości – rozdanie pucharów i nagród laureatom olimpiady. W gronie wyróżnionych uczniów znaleźli się uczniowie  naszej szkoły: Monika Lesicka-3h, Julia Jabłońska-2e, Paweł Lesicki-3h, Igor Leśniak-3d. Praca Julii Jabłońskiej i Igora Leśniaka „Sięgamy do Gwiazd” zajęła I miejsce w kategorii Pomoc Dydaktyczna. Praca Moniki Lesickiej i Pawła Lesickiego „Aplikacja 4 Life- żyj zdrowo” zajęła II miejsce w kategorii Software.

Czytaj więcej...