Tel. 41 262 17 68, , fax: 41 266 44 48

email: lo3sekretariat@broniewski.ostrowiec.pl

01.

Terminarz

image

Organizacja Roku Szkolnego. Terminy najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły.

02.

patron szkoły

image

Władysław Broniewski jest patronem naszej szkoły od początku jej istnienia.

03.

dziennik on-line

image

Dziennik Elektroniczny on-line. Sprawdź swoje oceny, plan lekcji czy zadania domowe.

04.

Bronek TV

image

Video relacje z życia szkoły - przedstawiane przez członków szkolnej telewizji Bronek TV

ZAPRASZAMY

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2026/2027

Dowiedz się więcej

Polecamy

sample38

Nasi

olimpijczycy

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy na konkursach i olimpiadach przedmiotowych na stopniu wojewódzkim i ogólnopolskim

sample38

Patronaty

Uczelni wyższych

Zajęcia laboratoryjne oraz wykłady na Politechnice Świętokrzyskiej oraz Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

sample38

galerie

fotografii

Fotoreportaże z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły

sample38

fora

przedmiotowe

Fora przedmiotowe dla pasjonatów chemii, matematyki, języka polskiego oraz języków obcych.

sample38

egzamin

maturalny

Egzamin maturalny 2025 Wszystko co musisz wiedzieć.

sample38

strefa

absolwenta

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

Kronika

"bronka"

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

media

o nas

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów są tematem wielu publikacji w mediach

W dniach 23-26 stycznia odbył się Turniej Drużynowy Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Ostrowieckiego.
W zawodach brało udział 13 drużyn dziewcząt i 24 zespoły chłopców ze szkół ponadpodstawowych.
Nasza szkołę reprezentowały: Nella Kwiatkowska i Natalia Zięba, które zajęły 6 miejsce oraz Maja Czarnecka, Zuzanna Wojtala, Martyna Zębala i Roksana Różalska. Chłopcy rozegrali zacięte i pełne emocji mecze zajmując 6 miejsce w składzie: Wiktor Głąb i Patryk Kosałka oraz pozostali nasi reprezentanci: Maciej Wiśniewski, Dawid Wyrębkiewicz, Dominik Sendrowicz i Kacper Kaczor.
Opiekunem drużyn była Małgorzata Turek.
Wszyskim zawodnikom gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy sportowe!

Czytaj więcej...

Miło nam zakomunikować, że p. prof. Marta Dytkowska została Nauczycielem Roku!
Dziękujemy za pasję, osobowość, znakomity kontakt z uczniami i ogromne zaangażowanie w pracę.

Gratulujemy sukcesu!!!

II miejsce dla Liceum Ogólnokształcącego Nr III im. W. Broniewskiego w wojewódzkim konkursie „Przede wszystkim przedsiębiorczość! Co o nas mówią wyniki spisów powszechnych”.

Organizatorem Konkursu jest Urząd Statystyczny w Kielcach. Cel konkursu geograficznego to popularyzacja wyników Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 wśród uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego. Zadania konkursowe polegały na wykazaniu się wiadomościami i umiejętnościami dotyczących spisów powszechnych opracowanych przez Główny Urząd Statystyczny. Zgodnie z zapisami regulaminu komisja konkursowa 16.11.2022 r. wyłoniła trzy zwycięskie dwuosobowe zespoły w województwie świętokrzyskim, których członkowie zostali nagrodzeni: Dobrowolski Dawid i Curyło Igor z klasy IIIc zajęli II miejsce. Gratulacje!!!.

Czytaj więcej...