Tel. 41 262 17 68, , fax: 41 266 44 48

email: lo3sekretariat@broniewski.ostrowiec.pl

01.

Terminarz

image

Organizacja Roku Szkolnego. Terminy najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły.

02.

patron szkoły

image

Władysław Broniewski jest patronem naszej szkoły od początku jej istnienia.

03.

dziennik on-line

image

Dziennik Elektroniczny on-line. Sprawdź swoje oceny, plan lekcji czy zadania domowe.

04.

Bronek TV

image

Video relacje z życia szkoły - przedstawiane przez członków szkolnej telewizji Bronek TV

ZAPRASZAMY

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2026/2027

Dowiedz się więcej

Polecamy

sample38

Nasi

olimpijczycy

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy na konkursach i olimpiadach przedmiotowych na stopniu wojewódzkim i ogólnopolskim

sample38

Patronaty

Uczelni wyższych

Zajęcia laboratoryjne oraz wykłady na Politechnice Świętokrzyskiej oraz Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

sample38

galerie

fotografii

Fotoreportaże z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły

sample38

fora

przedmiotowe

Fora przedmiotowe dla pasjonatów chemii, matematyki, języka polskiego oraz języków obcych.

sample38

egzamin

maturalny

Egzamin maturalny 2025 Wszystko co musisz wiedzieć.

sample38

strefa

absolwenta

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

Kronika

"bronka"

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

media

o nas

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów są tematem wielu publikacji w mediach

13 października 2023 r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klas: 1 b i 2 c przygotowali program artystyczny, którego temat przewodni brzmiał: „Szkoła, klasa, nauczyciel… - jako motyw literacki i temat rozważań ludzi wielkich”.

Czytaj więcej...

Nasza szkoła - LO nr III im. Wł. Broniewskiego po raz kolejny wałczyła się w akcję „Sprzątamy dla Polski”, której finał odbył się 4 października 2023 r. na terenie całego kraju. Celem przedsięwzięcia jest inicjowanie działań, dzięki którym zmniejsza się negatywny wpływ człowieka na środowisko. Istotna w tym aspekcie jest również edukacja na temat odpadów, ich segregacji, a także rozbudzenie świadomości ekologicznej uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Czytaj więcej...