Tel. 41 262 17 68, , fax: 41 266 44 48

email: lo3sekretariat@broniewski.ostrowiec.pl

01.

Terminarz

image

Organizacja Roku Szkolnego. Terminy najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły.

02.

patron szkoły

image

Władysław Broniewski jest patronem naszej szkoły od początku jej istnienia.

03.

dziennik on-line

image

Dziennik Elektroniczny on-line. Sprawdź swoje oceny, plan lekcji czy zadania domowe.

04.

Bronek TV

image

Video relacje z życia szkoły - przedstawiane przez członków szkolnej telewizji Bronek TV

ZAPRASZAMY

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2026/2027

Dowiedz się więcej

Polecamy

sample38

Nasi

olimpijczycy

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy na konkursach i olimpiadach przedmiotowych na stopniu wojewódzkim i ogólnopolskim

sample38

Patronaty

Uczelni wyższych

Zajęcia laboratoryjne oraz wykłady na Politechnice Świętokrzyskiej oraz Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

sample38

galerie

fotografii

Fotoreportaże z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły

sample38

fora

przedmiotowe

Fora przedmiotowe dla pasjonatów chemii, matematyki, języka polskiego oraz języków obcych.

sample38

egzamin

maturalny

Egzamin maturalny 2025 Wszystko co musisz wiedzieć.

sample38

strefa

absolwenta

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

Kronika

"bronka"

Historia szkoły, dyrektorzy naszej placówki oraz zjazdy i stowarzyszenie absolwentów.

sample38

media

o nas

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów są tematem wielu publikacji w mediach

10 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się Dzień Chemika. Z okazji święta klasa IIIB, pod opieką nauczycielek chemii, p. Barbary Cecot i p. Doroty Kamińskiej,i przygotowała przedstawienie. Widowie mieli okazję poznać osiągnięcia kobiet w dziedzinie chemii. Wiele z nich to laureatki Nagrody Nobla, np.: Maria Skłodowska-Curie, Irene Joliot – Curie, Dorothy Crowfoot Hodkin, Emmanuelle Charpentier etc. Wybuchowe eksperymenty wraz z oprawą muzyczną
ukazały znaczenie chemii w życiu każdego z nas oraz uświadomiły zgromadzonym, że chemia jest wszechstronną dziedziną wiedzy.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że uczennica Weronika Smuga z kl. 1 F w sobotę, 8 czerwca 2024 r. w Białymstoku, na XVI Technicznych Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim, wywalczyła srebrny medal. W zawodach brało udział niemal 250 zawodników z kilkudziesięciu klubów z 6 krajów.Weronika trenuje od 5 lat. Ma za sobą udział w Mistrzostwach Polski,  Pucharach Polski, w zawodach Open Huzar Poomsae CUP, Baba Jaga CUP i Świętokrzyskiej Olimpiadzie Taekwondo. Prócz technicznych zawodów - poomsae, brała także udział w zawodach kyorugi – walkach. Ma w swoim dorobku w sumie 10 medali: 5 z mistrzostw, 2 z pucharów i 3 z walk, jest czterokrotną wicemistrzynią Polski Weronika na co dzień Trenuje w klubie sportowym Taekwondo Olimpijskie Ostrowiec Świętokrzyski w PSP nr 14. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu, co czasami utrudnia pogodzenie ich z obowiązkami szkolnymi. Ciężkie treningi, talent i pasja przynoszą efekty, a satysfakcja po każdych zawodach jest gwarantowana.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!

Czytaj więcej...

5 maja obchodzimy Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. W Polsce to również Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność wystąpić gościnnie w wyjątkowym przedstawieniu muzycznym zorganizowanym z okazji Dnia Godności, a jej celem było podkreślenie wartości godności człowieka oraz promowanie szacunku i akceptacji innych. Uroczystość miała miejsce w kinie Etiuda, a gospodarzem i organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych, który zaprosił widownię w niezwykła podróż artystyczną pt. „ Witajcie w naszej bajce”.

Czytaj więcej...