20 maja 2023 r. w hali sportowej w Suchedniowie odbył się II Puchar Gór Świętokrzyskich Karate Kyokushin. Miło nam poinformować, że Julia Nawodzińska uczennica klasy 1 d, wywalczyła II miejsce w turnieju o Puchar Gór Świętokrzyskich. W turnieju wzięło udział ponad 150 zawodników w wieku od 5 do 18 lat z kilkunastu klubów z różnych części Polski, rywalizujących w konkurencjach kumite light kontakt i semi kontakt.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!!!