Z okazji obchodzonych w marcu Dni Frankofonii i Międzynarodowego Dnia Języka Francuskiego w dniu 4.03.2025 w naszej szkole odbył się konkurs dla klas pierwszych i drugich „Zapożyczenia z języka francuskiego w życiu codziennym” Laureatami konkursu, w którym trzeba było wykazać się znajomością takich wyrażeń jak m.in. ”chapeau bas”, déjà vu” czy „faux pas” zostali:
I miejsce: Emilia Gronkowska – 2D
II miejsce: Judyta Stępień – 2B
III miejsce ex aequo: Kaja Celary – 2F
Krzysztof Falasa - 2A
Wyróżnienia:
Oliwia Sudnik 1AB
Zuzanna Klepacz 2B
Klaudia Witczak 2B
Rafał Kępiński 2D
Gratulujemy
Fundatorami nagród dla uczniów byli: Instytut Francuski w Polsce, Wydawnictwo Naukowe
PWN, Wydawnictwo Klett Polska. Dziękujemy