16.05.2025r. uczniowie z klasy Icd i IId pod opieką wychowawców: p. D. Kapsiaka, p. J. Sienniak – Romańskiej oraz p. M. Trzciny – Domaradzkiej i p. A. Pocheć – Paluch uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej z biologii i geografii do Orientarium ZOO w Łodzi. Cel wycieczki to zwiedzenie najnowocześniejszego w Europie pawilonu poświęconego faunie i florze Azji Południowo Wschodniej. Młodzież miała możliwość obserwować mieszkańców Orientarium z trzech perspektyw: podwodnej, z góry oraz lądowej - ZOO. Pogoda była kapryśna, ale za to humory wyśmienite. Jest to idealne miejsce na niezapomnianą przygodę w sercu natury.