Paulina Lipiec z klasy 2B wyśpiewała po francusku I nagrodę w IV Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, organizowanym przez I LO im. T. Kościuszki w Starachowicach. Celem konkursu było propagowanie języków obcych poprzez formę piosenki, a jurorzy oceniający wykonawców brali pod uwagę dobór repertuaru, stronę muzyczną, poprawność językową i ogólne wrażenie artystyczne. W konkursie wzięło udział ponad 50 uczestników ze Starachowic, Kielc, Końskich, Opatowa i Ostrowca Świętokrzyskiego. Naszą szkołę reprezentowały ponadto, śpiewające również po francusku, Iza Mazur (3F), Dominika Mikołajczyk i Ola Wojtan (1C).