Tel. 41 262 17 68, , fax: 41 266 44 48

email: lo3sekretariat@broniewski.ostrowiec.pl

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Uczennica klasy 1e WIKTORIA KOLASA została doceniona przez organizatorów konkursu fotograficznego "Flora w obiektywie". Tematem VI Edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego organizowanego przez Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach była przyroda widziana okiem młodego człowieka. Oprócz Wiktorii Kolasy w konkursie naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Jaśkiewicz kl. 1a, Olga Bąbel kl 1e oraz Agnieszka Budzeń  kl. 1b.