Już drugi rok z rzędu w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Językach Romańskich organizowanym przez Liceum Ogólnokształcacym Nr I im. St. Staszica triumfowała uczennica naszej szkoły. Tym razem I nagrodę zdobyła Iza Mazur z klasy II F, której akompaniowała na gitarze Ania Kozioł z klasy 1 D. Trzecia reprezentantka naszej szkoły - Magda Surowiec z klasy 2 C wyśpiewała wyróżnienie.
Opiekunką uczennic była p. Alicja Samot
Gratulujemy!