Laura Chodorek nagrodzona - 20 lutego 2013 roku w Wojewódzkim Domu Kultury zostały wręczone nagrody laureatom VI Wojewódzkiego konkursu plastycznego pt. "Powstanie styczniowe - historia w barwie i kolorze". Na konkurs napłynęło 61 prac wykonanych w różnych technikach plastycznych z ośrodków oświaty i kultury województwa świętokrzyskiego, w tym dwie prace wykonane przez uczennice naszej szkoły: Magdalenę Gałek z klasy 2c oraz Laurę Chodorek z klasy 2b.