Tel. 41 262 17 68, , fax: 41 266 44 48

email: lo3sekretariat@broniewski.ostrowiec.pl

W dniach 23-26 stycznia odbył się Turniej Drużynowy Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Ostrowieckiego.
W zawodach brało udział 13 drużyn dziewcząt i 24 zespoły chłopców ze szkół ponadpodstawowych.
Nasza szkołę reprezentowały: Nella Kwiatkowska i Natalia Zięba, które zajęły 6 miejsce oraz Maja Czarnecka, Zuzanna Wojtala, Martyna Zębala i Roksana Różalska. Chłopcy rozegrali zacięte i pełne emocji mecze zajmując 6 miejsce w składzie: Wiktor Głąb i Patryk Kosałka oraz pozostali nasi reprezentanci: Maciej Wiśniewski, Dawid Wyrębkiewicz, Dominik Sendrowicz i Kacper Kaczor.
Opiekunem drużyn była Małgorzata Turek.
Wszyskim zawodnikom gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy sportowe!

Czytaj więcej...

Miło nam zakomunikować, że p. prof. Marta Dytkowska została Nauczycielem Roku!
Dziękujemy za pasję, osobowość, znakomity kontakt z uczniami i ogromne zaangażowanie w pracę.

Gratulujemy sukcesu!!!

II miejsce dla Liceum Ogólnokształcącego Nr III im. W. Broniewskiego w wojewódzkim konkursie „Przede wszystkim przedsiębiorczość! Co o nas mówią wyniki spisów powszechnych”.

Organizatorem Konkursu jest Urząd Statystyczny w Kielcach. Cel konkursu geograficznego to popularyzacja wyników Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 wśród uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego. Zadania konkursowe polegały na wykazaniu się wiadomościami i umiejętnościami dotyczących spisów powszechnych opracowanych przez Główny Urząd Statystyczny. Zgodnie z zapisami regulaminu komisja konkursowa 16.11.2022 r. wyłoniła trzy zwycięskie dwuosobowe zespoły w województwie świętokrzyskim, których członkowie zostali nagrodzeni: Dobrowolski Dawid i Curyło Igor z klasy IIIc zajęli II miejsce. Gratulacje!!!.

Czytaj więcej...