Tel. 41 262 17 68, , fax: 41 266 44 48

email: lo3sekretariat@broniewski.ostrowiec.pl

W dniu 7 grudnia klasa 1d w ramach Mikołajek udała się na wernisaż Andrzeja Brzegowego "Czarne na białym albo Katastrofa". W BWA młodzież odbyła także warsztaty tematyczne. Następnie uczniowie Broniewskiego gościli u zaprzyjaźnionych uczniów ZSS nr 2. Tam zaprezentowali przedstawienie z okazji Mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

W dniu 18.11.2022 w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów „Talenty Świętokrzyskie”. Otrzymało je 12 uczniów i uczennic oraz 8 studentów z województwa świętokrzyskiego, którzy są uzdolnieni naukowo lub artystycznie. Wielki sukces odniosły aż 3 osoby z naszej szkoły, bowiem znaleźli się w wąskiej grupie najlepszych uczniów i studentów naszego województwa za r szkolny 2021/2022.

Czytaj więcej...

W dniu 9 listopada 2022 r.  w sali teatralnej naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Upamiętniała ona odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918r po 123 latach niewoli. Data 11 listopada to symbol walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Z tej okazji młodzież naszego liceum przygotowała spektakl muzyczno – słowny poświęcony tej trudnej polskiej historii.

Czytaj więcej...