Tel. 41 262 17 68, , fax: 41 266 44 48

email: lo3sekretariat@broniewski.ostrowiec.pl

20 maja 2023 r. w hali sportowej w Suchedniowie odbył się II Puchar Gór Świętokrzyskich Karate Kyokushin. Miło nam poinformować, że Julia Nawodzińska uczennica klasy 1 d, wywalczyła II miejsce w turnieju o Puchar Gór Świętokrzyskich. W turnieju wzięło udział ponad 150 zawodników w wieku od 5 do 18 lat z kilkunastu klubów z różnych części Polski, rywalizujących w konkurencjach kumite light kontakt i semi kontakt.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!!!

Czytaj więcej...

W ostatnim czasie wraz z dwoma uczniami z innych szkół byłem na organizowanej przez Urząd Miasta wizycie studyjnej w Norwegii. Odbyła się ona w dniach 23-26 kwietnia. Miałem możliwość wzięcia w niej udziału, ponieważ byłem jedną z 3 osób wyróżnionych w konkursie, którego nagrodą był ten wyjazd. Konkurs polegał na napisaniu pracy dotyczącej przyszłości naszego miasta w jednym z 3 tematów- przedsiębiorczości, ekologii, edukacji. Prace oceniała specjalna komisja konkursowa. Podczas wyjazdu oprócz podziwiania niesamowitych, majestatycznych widoków i zwiedzania malowniczych miasteczek dowiedziałem się także wiele o norweskiej kulturze i ich systemie edukacji, dzięki spotkaniach z moimi norweskimi rówieśnikami. To bez wątpienia był wyjazd, który zapamiętam do końca życia.
Filip Rachwał

Kasia Wielgus - tegoroczna absolwentka naszej szkoły zginęła tragicznie 28 maja 2023 r.

Skromna, zdolna, uczynna, empatyczna, uśmiechnięta, zawsze służąca pomocą.

Najlepsza uczennica szkoły w latach 2019-2023.


"Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie".

W dniu 3 maja Poczet Sztandarowy w składzie : Emilia Pająk, Martyna Tomala, Igor Ostrowski, Roksana Michoń, Zosia Miller, Stanisław Zarzycki wziął udział w miejskich obchodach 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Opiekun; Anna Kępczyńska

Czytaj więcej...