W dniu 01.09.2020 w popularnym „Bronku” o godz. 9.15 zabrzmiał pierwszy dzwonek, oznaczający uroczyste rozpoczęcie roku szklonego 2020/2021. Odbyło się ono na hali sportowej. Gościem honorowym tej uroczystości była pani Marzena Dębniak, Starosta Powiatu Ostrowieckiego., która w swoim wystąpieniu życzyła uczniom satysfakcjonujących wyników w nauce. Pani Starosta zwróciła również uwagę na fakt, że zazwyczaj lata licealne są najmilej wspominane przez uczniów. Pierwszoklasistów powitał dyrektor szkoły Robert Warda, który oprócz życzeń poinformował młodzież o tegorocznych wynikach rekrutacji. W tym roku była ona imponująca. W Broniewskim w bieżącym roku szkolnym będzie uczyło się aż pięć pierwszych klas, blisko 170 uczniów.
W gronie 11 nagrodzonych uczniów nagrodą Starosty Ostrowieckiego znalazło się dwóch naszych tegorocznych absolwentów: Dominik Płaza i Krzysztof Skalmierski.
W dniu 11.09.2020 r. w Warszawskim Domu Technika NOT-Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji podsumowania Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Patronat honorowy objął Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, a sponsorem głównym został KGHM-Polska Miedź. Tegoroczni absolwenci naszej szkoły Dominik Płaza i Krzysztof Skalmierski wraz z panem Robertem Wardą- dyrektorem szkoły mieli zaszczyt uczestniczyć w gali.