W dniu 03 kwietnia nasze uczennice rozegrały wspaniałe mecze w półfinałach piłki siatkowej, które odbyły się na hali ZSMS! Po zaciętej rywalizacji udało się wywalczyć II miejsce! Serdecznie gratulujemy dziewczynom za zaangażowanie, walkę do końca i sportowego ducha! Jesteśmy z Was dumni!
Czytaj więcej...